Presunúť na hlavný obsah

Základom na leto sa podľa Chanelu stane prirodzenosť: Naučte sa líčiť ako Francúzka podľa tohto módneho domu

Krása

Francúzsky módny dom Chanel vám ponúka jednoduchý návod, ako docieliť pôvab v podobe zachovania si prirodzenosti. Poďte s nami vyskúšať líčenie podľa elity!

Francúzsky dom predviedol prvú make-up kolekciu Cruise 2017. Lucia Pica, dvorná make-up artistka značky Chanel, sa nechala inšpirovať zmyselnými tónmi leta. Nová kolekcia mení význam slova pôvab. Ten sa stal prirodzenejším a slobodnejším, než kedykoľvek predtým. 

Čítajte viac o prehliadke: Francúzsky módny dom Chanel predstavil kolekciu Cruise 2017/2018: Česká modelka Bára Podzimková na móle opäť bodovala

Letná prirodzenosť a šarm

Voľnosť, ľahkosť a zmyselnosť sú kľúčovými pojmami pre letnú sezónu v podaní Chanel. CHANEL Summer je symbolom slobody, slnka a zosobnenia ženskosti. Kolekcia „Les Indispensables de l'Eté“ (dotyk leta) inštinktívne spája letnú prirodzenosť a  šarm značky Chanel. Napriek tomu, že Lucia Pica obľubuje výrazné farby, v kolekcii sa nechala stiahnuť energiou teplých dní a zahrala sa s prirodzenými odtieňmi. Zdravá pleť vzniká podľa aktuálneho trendu spojením bronzovej textúry a lesku. „Sú to práve oddych a pohoda, ktoré sa stali základom kolekcie. Leto znamená viac, ako len kolekciu bronzových odtieňov. Je to absolútne nový stav mysle, spojenie sebadôvery a ľahkosti ducha leta,“  priznáva makeup dizajnérka.

Inšpirujte sa novinkami v oblasti líčenia

Neprehliadnite: Mašľa vo vlasoch ako horúci trend tejto sezóny: Ktorý z týchto štýlov by ste si vybrali vy?

Produkty majú jednoduchú textúru nezaťažujú pleť. Pre najlepší výsledok je dobré naniesť ich jemným dotykom. Farby sú inšpirované prirodzenými odtieňmi – prím hrajú zemité farby ako nude, broskyňová, či bronzová, s akcentom zelenej a šedej. 

Kultový rad rúžov „Coco Shine“ je doplnený o dva nové odtieňe – „Golden sun“ vo farbe broskyne a nude „Golden Sand“. 

"Les Beiges Poudre Belle Mine Ensoleillée" 

Tento púder má ľahkú štruktúru vhodnú pre vytvorenie prirodzeného vzhľadu pokožky. Jas je vytvorený jemnými zlatými časticami obsiahnutými v produkte. Je k dispozícii v piatich odtieňoch, od ružovej béžovej až po intenzívny bronz.

VIDEO: Šperky a doplnky dokážu krásnu pleť ešte viac rozžiariť a tak si nenechajte ujsť zábery z backstage Chanel

Looky z prehliadky Chanel Cruise 2017/2018

 

- Najčítanejšie -