Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Naturálne denné líčenie pre pehavé typy: Minimalistický make-up, ktorý vyzdvihne vašu prirodzenú krásu

Krása

Prinášame vám inšpiráciu v podobe mladej vlogerky, ktorá vám ukáže ako na denné líčenie. Nalíčte sa v štýle minimalizmu a pozdvihnite výnimočnosť vašich pieh.

Naturálne líčenie, ktoré je ideálne pre horúce letné dni je čoraz viac vyhľadávaným trendom. Ženy čím ďalej tým viac rozumejú, že menej je niekedy viac a v líčení sa snažia vyzdvihnúť svoju vlastnú prirodzenú krásu. Nechajte sa inšpirovať mladou vlogerkou, ktorá vám ukáže ako sa šikovne nalíčiť v priebehu pár minút.

Prečítajte si aj: Základom na leto sa podľa Chanelu stane prirodzenosť: Naučte sa líčiť ako Francúzka podľa tohto módneho domu

Každodenná rutina

Video s názvom každodenná rutina má viac ako 2 milióny vzhliadnutí a my sa vôbec nečudujeme. Modelka sa v ňom snaží pozdvihnúť prirodzenú krásu a riadi sa heslom v jednoduchosti je krása. Práve tento sympatický moment sa fanúšikom zapáčil natoľko, že sa video stalo obľúbeným po celom svete. Nechajte sa inšpirovať jednoduchým líčením v podaní tejto netypickej krásky. 

Základ

Základom je bezchybná pleť, ktorú docielite make-upom značky Giorgio Armani. Krycia schopnosť tohto make-upu je veľmi jemná, takže viditeľné ostanú aj vaše pehy. Výsledkom je prirodzený a dokonalý vzhľad.

Matný efekt

Matnú pleť docielite ľahkým púdrom, ktorým jemne prekryjete zónu T. Mladá vlogerka použila ten od značky Laura Mercier, ktorý je vhodný rovnako pre mladú ako aj zrelšiu pleť.

Highlight

Dôležitým bodom v prirodzenom líčení, je podčiarknutie prirodzených odleskov tváre v oblasti lícnych kostí. Skvelým pomocníkom je highlighter od značky Venus, ktorý je zakomponovaný v palete očných tieňov. 

Zafixovanie

Výsledný efekt je potrebné zafixovať sprejom, ktorý ponechá vás dokonalý vzhľad pokožky čo najdlhšie. Ideálnou voľbou je fixačný sprej od značky Tatcha, ktorý je veľmi šetrný k pleti.

Výrazný element

Výrazným elementom je v tomto prípade obočie, ktoré môžete dofarbiť pomocou ceruzky na obočie. Inšpirujte sa mladou kráskou a použite tú od značky Anastasia, ktorá je známa svojím prirodzeným odtieňom.

Zvodný pohľad

Na záver použite maskaru Falsies Volume od Maybelline pre objem a dĺžku rias. Práve tento typ maskary vám pomôže doladiť váš požadovaný look a zvodný pohľad.

Pozrite si beauty video podľa mladej vlogerky, ktorá vás naučí ako sa nalíčiť v štýle prirodzenosti

 

- Najčítanejšie -