Presunúť na hlavný obsah

Ktoré slovenské krásky podľahli čaru potetovaných mužov? Tieto štýlové páriky sa nám páčia najviac!

Slovenské celebrity

Pôvabné Slovenky, ktoré spája jedna spoločná vec a tou sú potetovaní partneri. Zdá sa, že muži s tetovaním majú naozaj niečo do seba, súhlasíte?

Atraktívni partneri krásnych Sloveniek, ktorí vás presvedčia, že tetovanie je naozaj sexi. Pozrite sa na sympatické dvojice, ktoré nás zaujali svojím rebelským vzhľadom a štýlovými fotkami. 

Mohlo by vás zaujímať: Vášnivá milovníčka psov Romi Klimeková: Slovenka, ktorá je kombináciou krásy a ochoty pomáhať

Romi Klimeková a Igor Putera

Známa interiérová dizajnérka Romi Klimeková, ktorá je zároveň zakladateľkou občianskeho združenia Pes v núdzi tvorí pár s príťažlivým bikerom, ktorý oplýva naozaj netradičným vzhľadom. Chlapčenský look, potetované telo a iskra v očiach sú lákadlom, ktorému len ťažko odolať. Sympatický párik nás okrem iného očaril aj štýlovými outfitmi a nezameniteľným štýlom.

Sisa Križanová a Tomi Grbavčič

Slovenská modelka Sisa Križanová a známy tattoo umelec a dizajnér Tome tvoria pár už dlhší čas. Zdá sa, že aj krásna modelka má slabosť na potetovaných mužov, keďže jej partner je „pokreslený“ od hlavy po päty. Táto výrazná dvojica vás zaujme netradičným vzhľadom a krásnymi fotkami.

Magda Šebestová a Ján Ďurica 

Misska Magdaléna Šebestová a futbalista Ján Ďurica sú známym slovenským párom. Sexi tmavovláska a potetovaný športovec sú prototypom dokonalého páru. Spoločne vychovávajú dcérku Ninku, ktorá zdedila krásu po obidvoch rodičoch. Táto idylická dvojica má u nás tiež veľké sympatie.

Dominika Cibulková a Michal Navara

Najúspešnejšia slovenská tenistka Dominika Cibulková sa pred pár rokmi nechala zbaliť potetovaným fešákom Michalom Navarom. Dnes je už Dominika šťastne vydatá a jej manžela s rebelským lookom jej závidí nejedna žena. Zdá sa, že Slovenky majú naozaj dobrý vkus.

Inšpirujte sa: VIDEO: Dominika Navara Cibulková bola súčasťou Miss Slovensko 2017: Prezradila, kedy sa ona sama cíti žensky a sexi

- Najčítanejšie -