VIDEO: Soňa Skoncová prezradila, čo skrýva vo svojom šatníku, Máriu Čírovú a Luciu Sládečkovú spája jedna zásadná vec

Naše krásne Slovenky majú v otázkach módy jasno. Majú štýl, vkus a vedia čo na seba. Niektoré veci by ste však v ich šatníkoch nikdy nenašli.

Krásne Slovenky majú v štýle obliekania sa jasno

Krásne Slovenky majú v štýle obliekania sa jasno

Zdroj: Ján Zemiar

Nedávno sme počas nákupov natrafili na ambasádorky multibrandovej spoločnosti Premium Fashion Brands a tak sme ich pri tejto príležitosti vyspovedali. Prezradili nám, čo skrývajú vo svojich šatníkoch a tiež to, čo by ste u nich nikdy nenašli.

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s ambasádorkami Premium Fashion Brands

Mohlo by vás zaujímať: Premium FashionBrands bude na Slovensku reprezentovať Soňa Skoncová

Kristína Peláková

Speváčka Kristína je zrejme každému z nás známa svojimi pozitívnymi pesničkami a tiež svojským prístupom k móde. Zaujímalo nás, na čom si najviac pri výbere oblečenia známa speváčka zakladá: "Zakladám si hlavne na tom, aby bol materiál kvalitný a aby strih sedel, pretože mám dosť špecifickú postavu. Mám rada Trussardi Jeans, tam naozaj zakaždým keď prídem, tak si viem nakúpiť."

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová si počas leta potrpí hlavne na jeden kúsok oblečenia. "Sú to šaty. Ja som taký maniak na šaty a vo svojom šatníku mám neskutočné množstvo šiat, ktoré potom "recyklujem". Najskôr ich dám svojej sestre, potom ich sem-tam nosí aj moja mamina a dávam ich niekedy aj na charitu."

Lucia Sládečková

Hoci vizážistka Lucia Sládečková miluje čiernu, v jej šatníku nájdete množstvo farebných kúskov, ktoré však príliš nenosí. "Keď náhodou niekto príde a otvorí mi skrinu tak sa čuduje, že tam mám neskutočne veľa farieb, ale vidia ma skoro len v čiernej. Rada nakupujem veci, ale chodím rada ležérne a hlavne v čiernom."

Čítajte aj: VIDEO: Mária Čírová prezradila, kto stojí za jej stylingom, Lucia Sládečková nepreferuje výstrihy, ale skôr decentný štýl

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová je maminou dvoch detí, a preto v súkromí preferuje skôr ležérny a športový štýl obliekania. "Doma preferujem absolútne pohodlný, ležérny štýl a veľmi jednoduchý." Na akcie, ktorých sa často zúčastňuje však dáva prednosť elegancií. "Ja osobne som sa našla v značke MaxMara. Je to veľmi pekná móda, taká elegantná a hodí sa na akcie, na ktoré chodím."

Máriu s vizážistkou Luciou Sládečkovou spája jedna vec. Ani jedna z nich nechodí v príliš vyzývavom oblečení. "Nemám veľmi rada vyzývavejšie veci, skôr preferujem to, aby z človeka išla charizma a aby bolo cítiť tú prácu a nepozerať sa len na telo." Lucia zas v predchádzajúcom rozhovore prezradila, že nemá rada veľké výstrihy.

Foto:
Ján Zemiar, Video: Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba