Ďalšia rozprávková svadba: Sestra vojvodkyne Kate Middleton sa vydala a bola z nej prekrásna nevesta!

Pippa Middleton, sestra vojvodkyne Kate Middleton, na svoj veľký deň D len tak nezabudne. Ako nevesta vyrážala dych a zažila veľkolepú svadbu, o akej sníva nejedna z nás.

Sestra vojvodkyne Kate Middleton sa vydala a vyzerala nádherne!

Sestra vojvodkyne Kate Middleton sa vydala a vyzerala nádherne!

Zdroj: SITA

V posledných dňoch bolo vo Veľkej Británii naozaj rušno. V kráľovskej rodine sa totiž všetci pripravovali na svadbu sestry princeznej Kate, Pippy Middleton. Tridsaťtri ročná nevesta si za manžela zobrala multimilionára Jamesa Matthewsa, ktorý je od nej o osem rokov starší. 

Svadobný obrad ako z rozprávky

Svadobný obrad sa konal v kostole Svätého Marka v grófstve Berkshire v škótskom štýle. Pippa mala na sebe jednoduché čipkované biele šaty s krátkym rukávom. Zostala tak verná svojmu konzervatívnejšiemu štýlu.

Inšpirujte sa: Pippa Middleton sa na svoj veľký svadobný deň usilovne pripravovala: Takto sa každodenne dostávala do formy

Šaty, ktoré mala v tento osudný deň na sebe, pochádzali z dielne britského návrhára Gilesa Deacona. Zvýrazňovali jej ženskú siluetu a štíhlosť. Závoj jej zhotovil Stephen Jones, ktorý sa zaoberá výrobou klobúkov.

Pippa bola skutočne okúzľujúcou nevestou a úsmev z nej urobil najkrajšiu ženu tohto výnimočného dňa. Prísne strážená svadba, kvôli ktorej bol uzavretý aj vzdušný priestor, bola naozaj veľkolepá a rozprávková, veď posúďte sami.

Kate sa ako družička nenechala zatieniť

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton sa ako družička nenechala zahanbiť. Svoju sestru sprevádzala v broskyňovej róbe od jej obľúbeného Alexandra McQueena. Šperky, ktoré ju zdobili, boli z dielne Kiki McDonough a klobúk od Jane Taylor.

Neprehliadnite: Princezná Kate Middleton sa za 12 rokov poriadne zmenila: Pozrite sa, ako vyzerala, keď začala randiť s Williamom

Kate sa po celý čas venovala aj svojim dvom ratolestiam, princovi Georgovi a princeznej Charlotte. Všetky detičky, ktoré na svadbe Pippy boli, vyzerali naozaj roztomilo. Princ William bol zase zachytený so svojím bratom Harrym, ktorý ho doprevádzal.

Niet pochýb, že táto svadba sa zapíše do histórie ako svadba roka 2017. 

Páči sa vám Pippa Middleton ako nevesta?

Áno
529
Nie
24
Hlasovalo: 553

Foto:
SITA
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba