Presunúť na hlavný obsah

To, že ste ho dostali neznamená, že sa nemusíte snažiť: Na týchto 10 vecí nezabúdajte, ak si chcete svojho partnera udržať

Partnerské vzťahy

Vzťah je o neustálom snažení a zdokonaľovaní. Nezaspite na vavrínoch a okoreňte svoj spoločný život každý deň.

1. Sex nie je len sex

Po čase vás chuť na vzájomné roztrhanie šiat tak nejak prejde, no ak nechcete, aby váš vzťah prešiel do rutiny, venujte sa svojmu partnerovi aj inak ako obyčajne. Spoznávajte jeho telo a zákutia, ktoré ho vzrušujú a možno ste im odteraz vonkoncom nevenovali pozornosť. Uvidíte ten rozdieľ, ktorý vo vašom sexuálnom živote nastane.

2. Len rozhovor stačí

Niekedy aj hodina denne, počas ktorej sa dokážete spolu otovrene rozprávať o všetkom, čo ste zažili či sa vám stalo, dokáže robiť divy. Možno už opadla povestná prvá iskra a vy máte pocit, že všetko vo vašom vzťahu sa sáva rutinou. Možno to však hodinka na káve bez telefónu a neustáleho rušenia dokáže ľahko napraviť.

Inšpirujte sa: Týchto 7 viet používajú muži najčastejšie ako výhovorku: Nenaleťte im!

3. Snaha sa cení

Či už je to v prvých mesiacoch vzťahu alebo po piatich rokoch, snaha, ktorú vynaložíte, sa vám i vráti. V tomto prípade máme na mysli práve množstvo času a úsilia, ktoré ste dokázali svojmu outfitu a vizáži venovať pri príprave na prvé rande. Postupne ste však z od podobných zvykov upustili. Prečo? Nechajte, nech sa do vašej krásy, tajomnosti a elegancie partner opäť zamiluje.

4.Tajomná, no spoľahlivá

Muži radi dobíjajú. Sme pre nich ako krajina, ktorú ešte nevideli alebo mesto, ktoré neosídlili. Ak však chcete byť zaujímavá aj po tom, čo sa už cez vaše brány raz dostane, hrajte sa občas na tajomnú. Venujte sa svojim aktivitám, trávte čas s priateľkami, nechajte si priesotr i pre seba. Uvidíte, ako vás okamžite prestane brať na ľahkú váhu a uvedomí si, že vás ešte dokonale určite nepozná.

Nenechajte si ujsť: O lásku bojujte, no neponižujte sa: Týchto 10 situácií vám ukáže, kde je pomyselná hranica

5. Nezabudnite na malé pozitívne veci

Väčšinou je menej viac a to isté platí i v prípade malých pozorností. Ukáže svojej polovičke, že ju stále milujete malou pozornosťou, pribaľte mu do tašky kartičku s pozdravom, pozvanie na obed či obľúbený film alebo počkajte po práci pred vchodom. Všetko sa ráta a pôsobí nanajvýš starostlivo.

6. Buďte jeden pre druhého priateľom

Nič nie je lepšie, ako to, ak sú partneri súčasne i najlepšími priateľmi. Na to, aby ste si rozumeli v posteli priatelia byť nemusíte, no jednoznačne to uľahčí vašu komunikáciu, prehĺbi spoločné trávenie času a dodá vášmu vzťahu novú neobjavenú úroveň, ktorú by ste nikdy nečakali. Mať v jednej osobe milovaného človeka aj dobrého priateľa je naozaj na nezaplatenie.

Neprehliadite: Vďaka tomu, že ma manžel nechal samu s deťmi, som sa naučila tieto cenné životné lekcie

7. Vydajte sa za dobrodružstvom

Buďte akčná! Vydajte sa spolu za dobrodružstvom a objavujte nepoznané. Práve cudzie prostredie a neznáma krajina úplne menia perspektívu človeka a jeho zmýšľanie. Preto vás spoločné cestovanie jednoznačne vystaví skúške výdrži a vzájomného porozumenia. Vyskúšate a neoľutujete.

8. Dajte mu čas

Každý potrebuje chvíľku pre seba a muži dvojnásovne. To, že ste splu ešte neznamená, že sa navzájom musíte vlastniť. Preto mu nechajte trošku voľnosti, nech slobodne dýcha a užíva si život aj inak ako len s vami. Po čas zistíte, že čas o samote sa páči aj vám a každý ho tak nejak skryte potrebuje.  A navyše, predstavte si ako veľmi bude po vás túžiť po dni strávenom so samými chlapmi.

Mohlo by vás zaujímať: To, ako sa mi bývalý partner pomstil za neveru, by som nečakala: Takto sa mi všetko v jeden večer vrátilo späť

9. Neporovnávajte sa!

Všade okolo sú krajšie, šikovnejšie inteligentnejšie ženy, ktoré by sa vášmu partnerovi potencionálne mohli páčiť, no on si vybral vás a asi mal na to nejaký dôvod. Preto, ak ho už získate, nepokazte všetko svoje úsilie zbytočnou žiarlivosťou a nevysvetliteľným porovnávaním. Milujete samé seba a láska od vášho partnera tu tak pre vás bude stále.

10. Verte si!

A hlavne, verte si! Nič nie je príťažlivejšie ako sebavedomá žena, ktorá vie, čo chce a pozná svoje telo. Nehanbite sa, nezhadzujte sa pred ním a neľutujte sa. Práve naopak. Ukáže, aká ste nádherná žena a čo by na vás mal zbožňovať. Muži jednoducho milujú ženské telo, preto si túto zbraň nenechajte vziať!

Myslíte, že sa po dlhšom čase treba vo vzťahu stále snažiť?

spolu hlasovalo 239 ľudí

Áno
231
Nie
8

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus