VIDEO: Najkrajšia Slovenka Zuzana Kollárová má závideniahodnú postavu: Tomuto z jedálnička však nedokáže odolať

Zuzana Kollárová je právom pokladaná za jednu z najkrajších žien Slovenska. Ako sa však táto kráska o seba stará, a čo stojí za jej perfektnou figúrou?

Krásna Zuzana očaruje už len svojím pohľadom

Krásna Zuzana očaruje už len svojím pohľadom

Zdroj: Vlado Anjel

Na žiarivú a hydratovanú pleť nedá dopustiť

Zuzana presne vie, čo nesmie žiadnej žene chýbať. Alfou a omegou v starostlivosti  je pre mňa hlavne žiarivá pleť. Tým mám na mysli hlavne podkladové bázy. Čo sa týka dekoratívnej kozmetiky, nedám dopustiť na špirálu a kvalitný bronzer. priznáva Zuzana.

FEMINITY TV: Zuzana Kollárová prezradila, čo stojí za jej krásnou postavou a vizážou

Inšpirujte sa: VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

Čo sa týka konkrétnych krémov, používam skôr olejové. Nemám rada, keď je moja pleť suchá a mám s tým dosť problémy. Preto niekedy siahnem aj po samotnom oleji. dopĺňa krásna Miss Universe SR.

Nenechajte si ujsť: Finálová dvanástka Miss Universe 2014: Pozrite si ju detailnejšie v plavkách!

Jej krásna postava nie je žiadnou záhadou

Pre získanie postavy, akou sa može samotná Zuzana pýšiť, má však jednoduchý recept. Treba sa hlavne pravideľne hýbať, robiť, čo vás baví. Aj keď som ešte mladá a túto postavu si udržujem aj vďaka genetike, snažím sa športovať vždy, keď sa dá, a keď je čas. Najviac ma baví korčuľovanie. Blíži sa nám sezóna, už sa teším, ako vyjdem na hrádzu. Takisto rada behám a hrám tenis.

Na pravidelnosti si však Zuzana až tak nezakladá. Občas sa stane, že nejdem ani raz za týždeň, ale snažím sa aspoň dvakrát urobiť nejakú aktivitu. Či už ide o samotný šport, alebo len o prechádzku. dodáva s úsmevom.

Neprehliadnite: Novou Miss Universe SR 2016 sa stala Zuzana Kollárová: Touto postavičkou nedala šancu nikomu! Páči sa aj vám?

 

Rada si aj zamaškrtí

Síce sa Zuzana snaží stravovať zdravo, občas aj ona zhreší. Ako každý človek, každá žena, rada si aj zamaškrtím. No snažím sa to následne skĺbiť s tým, že sa viacej v ten deň hýbem. Diéty však nejako nedržím. Samozrejme, keď sa mi blíži nejaká prehliadka alebo fotenie, snažím sa isté jedlá obmedziť, ale inak stravu veľmi neriešim.

Túto konkrétnu sladkosť si však neodpustí

Jednu pochúťku si však Zuzana dopraje naozaj kedykoľvek. Samozrejme, že si doprajem čokoládu. Neviem, či by som vôbec v nejakej diéte zvládla byť bez čokolády. Aj keď mám náhodou diétu, moje ráno začne čokoládou alebo niečím sladkým. dodáva kráska.

Prečítajte si: Miss Slovensko vs. Miss Universe SR: Porovnali sme obe naše kráľovné krásy! Ktorá zvíťazila?

Páči sa vám Zuzanina postava?

Áno
158
Nie
96
Hlasovalo: 254

Foto:
Vlado Anjel, instagram.com/kollarko Video: Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba