Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Najkrajšia Slovenka Zuzana Kollárová má závideniahodnú postavu: Tomuto z jedálnička však nedokáže odolať

Slovenské celebrity

Zuzana Kollárová je právom pokladaná za jednu z najkrajších žien Slovenska. Ako sa však táto kráska o seba stará, a čo stojí za jej perfektnou figúrou?

Na žiarivú a hydratovanú pleť nedá dopustiť

Zuzana presne vie, čo nesmie žiadnej žene chýbať. Alfou a omegou v starostlivosti  je pre mňa hlavne žiarivá pleť. Tým mám na mysli hlavne podkladové bázy. Čo sa týka dekoratívnej kozmetiky, nedám dopustiť na špirálu a kvalitný bronzer. priznáva Zuzana.

FEMINITY TV: Zuzana Kollárová prezradila, čo stojí za jej krásnou postavou a vizážou

Inšpirujte sa: VIDEO: Zreje do krásy: Silvia Lakatošová prezradila tajomstvo mladistvého vzhľadu i to, ako zvláda svoje dve ratolesti

Čo sa týka konkrétnych krémov, používam skôr olejové. Nemám rada, keď je moja pleť suchá a mám s tým dosť problémy. Preto niekedy siahnem aj po samotnom oleji. dopĺňa krásna Miss Universe SR.

Nenechajte si ujsť: Finálová dvanástka Miss Universe 2014: Pozrite si ju detailnejšie v plavkách!

Jej krásna postava nie je žiadnou záhadou

Pre získanie postavy, akou sa može samotná Zuzana pýšiť, má však jednoduchý recept. Treba sa hlavne pravideľne hýbať, robiť, čo vás baví. Aj keď som ešte mladá a túto postavu si udržujem aj vďaka genetike, snažím sa športovať vždy, keď sa dá, a keď je čas. Najviac ma baví korčuľovanie. Blíži sa nám sezóna, už sa teším, ako vyjdem na hrádzu. Takisto rada behám a hrám tenis.

Na pravidelnosti si však Zuzana až tak nezakladá. Občas sa stane, že nejdem ani raz za týždeň, ale snažím sa aspoň dvakrát urobiť nejakú aktivitu. Či už ide o samotný šport, alebo len o prechádzku. dodáva s úsmevom.

Neprehliadnite: Novou Miss Universe SR 2016 sa stala Zuzana Kollárová: Touto postavičkou nedala šancu nikomu! Páči sa aj vám?

 

Rada si aj zamaškrtí

Síce sa Zuzana snaží stravovať zdravo, občas aj ona zhreší. Ako každý človek, každá žena, rada si aj zamaškrtím. No snažím sa to následne skĺbiť s tým, že sa viacej v ten deň hýbem. Diéty však nejako nedržím. Samozrejme, keď sa mi blíži nejaká prehliadka alebo fotenie, snažím sa isté jedlá obmedziť, ale inak stravu veľmi neriešim.

Túto konkrétnu sladkosť si však neodpustí

Jednu pochúťku si však Zuzana dopraje naozaj kedykoľvek. Samozrejme, že si doprajem čokoládu. Neviem, či by som vôbec v nejakej diéte zvládla byť bez čokolády. Aj keď mám náhodou diétu, moje ráno začne čokoládou alebo niečím sladkým. dodáva kráska.

Prečítajte si: Miss Slovensko vs. Miss Universe SR: Porovnali sme obe naše kráľovné krásy! Ktorá zvíťazila?

Páči sa vám Zuzanina postava?

spolu hlasovalo 256 ľudí

Áno
160
Nie
96

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus