Presunúť na hlavný obsah

Niki Reed je budúcou mamičkou na pohľadanie: Pozrite sa, ako jej to vo vysokom štádiu tehotenstva pristane

Zahraničné celebrity

Nikki Reed je manželkou známeho lámača ženských sŕdc Iana Somerhladera už celé dva roky. Párik už čoskoro privíta svojho prvého potomka, no krásna mamička je nielenže trendy, ale ani nezaháľa...

Doteraz skrývané tehotenstvo jej nozaj pristane

Krásavec, ktorý už je už dva roky šťastne ženatý s takmer o desať rokov mladšou kolegyňou Nikki sa o chvíľku stane otcom. Krásna Nikki na svojom profile zverejnila nádhernú fotku svojho už celkom veľkého tehotenského bruška, ktoré jej neuveriteľne pristane. Zdá sa, že si život aj vo vysokom štádiu tehotenstva náramne užíva, k čomu jej určite dopomáha i obetavý manžel Lan.

Prečítajte si: Najkrajší muž „skrýva“ doma takúto krásku: Na hollywoodsky pár majú však netradičnú rodinu!

Nikki v spojení s prírodou

Krásna herečka si svoje súkromie a život v harmónii stráži už od nepamäti, a to ešte pred svojím prekvapivým tehotenstvom. Nikki je známa svojou láskou k prírode a spirituálnosti a svoje výlety mimo mesta si neodpustí ani teraz, keď už s Ianom nie sú tak celkom sami. Cestovanie a spoločné spoznávanie okolitej prírody patrí medzi jej priority hneď po acro joge, ktorej sa usilovne venuje.

Inšpirujte sa: Jeden z najkrajších mužov planéty čoskoro otcom: Takýmito slovami opisujú budúci rodičia svoju radosť

Už rok sa sa zaujíma o túto akrobatickú formu jogy, ktorú si neobľúbila len ona, ale aj budúci ujo, Nikkin brat. Je zrejmé, že teraz trénuje skutočne viac on ako samotná tehotná kráska. Isté však je, že Nikki sa k svojej obľúbenej činnosti po pôrode čo najskôr vráti.

Okrem herectva i vlastná kozmetika

Nikki však naozaj ani na okamih nezaháľa a okrem úspešnej kariéry herečky, nechala svoj talent zablúdiť i smerom ku kozmetike. Budúca mamička vydala svoju prvú kolekciu udržateľnej kozmetiky, ktorá je vysoko priateľská k životnému prostrediu a citlivej pleti. Je zrejmé, že Nikki naozaj záleží na každom detaile a ako budúca mamička si na dokonalosť a prírodné produkty potrpí ešte oveľa viac.

Nenechajte si ujsť: Nie sú až také štíhle a dokonalé: J.Lo pozná trik na celulitídu, tieto celebrity sa zase spoliehajú na zoštíhľujúcu bielizeň

Aj pri predstavení svojho nového radu kozmetiky nič nenechala na náhodu a svoje tehotenské bruško zahalila do jemných ružových šiat, ktoré ju robili šarmantnou a elegantnou zároveň. Tehotenstvo jej doslova pristane a niet divu, že sú s Ianom do seba tak zamilovaní, čo poviete?

Páči sa vám, ako vyzerá tehotná Nikki Reed?

spolu hlasovalo 51 ľudí

Áno
42
Nie
9

- Najčítanejšie -