Presunúť na hlavný obsah

Záhradné dekorácie pre každý typ priestoru: Využite svoju terasu či balkón a vytvorte si dokonalú oázu pokoja

Zábava

Prinášame vám jedinečné typy záhradných inšpirácií, ktoré si zamilujete vďaka výnimočnej atmosfére a skvelému prevedeniu.

Aj vy ste odjakživa inklinovali k prírodným a záhradným dekoráciám? Teraz je ideálny čas na prejavenie vašich kreatívnych zručností a vytvorenia dokonalej záhrady, terasy či balkóna.

Prečítajte si aj: Vneste do svojho bývania kúsok duše pomocou kvetov: Aj takto jednoducho sa dajú zakomponovať do interiéru

Terasa snov

Veľký priestor vášho balkónu či záhrady môžete využiť na vlastnú oázu pokoja, v ktorej sa budete cítiť ako princezná. Nakúpte si veľké kvetináče, do ktorých zasadíte rôzne druhy kvetov a byliniek. Kombinujte retro štýl s moderným minimalizmom a pri zariaďovaní dbajte na vlastnú intuíciu.

Vlastný trávnik

Kto povedal, že na vašej terase nemôžete mať aj živý trávnik? Bude vás to síce stáť možno viac úsilia, ale výsledok bude stáť zato. Inšpirujte sa týmto trendom a zakomponujte trávnik medzi parkety vašej terasy. Tento zaujímavý prvok zaručene ocenia všetky kreatívne duše.

Grilovacia párty

Rodinná grilovacia párty naberie úplne iný smer, keď si potrpíte na zariaďovaní vášho kútiku. Čierne drevo, prírodné materiály a praktické poličky, ktoré vám uľahčia prácu a ožiia celý priestor. Nezabudnite na živé bylinky, ktoré môžete rovno použiť na vášu grilovanú pochúťku.

Pre kreatívnych nadšencov

Vytvorte si kreatívnu terasu so živými kvetmi v inom štýle, na aký ste zvyknutý. Zapojte svoju fatnáziu alebo sa inšpirujte skvelým nápadom, kde využijete spojenie živých kvetov a chladného mramoru. Výsledný efekt bude stáť určite zato.

Zasaď strom, postav dom

Presne v takomto poradí by ste sa mali riadiť pri ďalšej inšpirácii. Exteriér pre minimalistických kreátivcov, ktorí milujú výzvy. Svoju dokonalú terasu si vytvorte v priestore, kde sa budete obklopovať samou prírodou.

Mohlo by vás zaujímať: Koketujte s farbami a z vášho domova sa stane raj na zemi: Detaily v tomto prípade hrajú prím!

Inšpirované New Yorkom

Balkón inšpirovaný ruchom veľkomesta a manhathanským šmrncom vám dodá neopakovateľnú atmosféru. Kvety, gril, plot s prírodných materiálov a stôl pre najbližších priateľov. Všetko je to o vašom cite pre detail a schopnosti zariaďovať záhradné terasy.

 

- Najčítanejšie -