Presunúť na hlavný obsah

Svoj vzťah som si zničila krátko po zásnubách: Tesne pred svadbou to vzdal kvôli jednej jedinej chybe

Partnerské vzťahy

Dnes si svoje správanie vyčítam, a ak by som mohla vrátiť čas späť, nikdy by som už nič podobné nespravila. Bola som naozaj hlúpa...

Milana som milovala tak veľmi, že život bez neho som si vlastne po rokoch nevedela predstaviť. Napriek tomu, že ma ľúbil aj on, jednu vec na mne dlhé roky vystáť nemohol.

Prečítajte si: S bratovou priateľkou sme boli ako sestry: Po tomto však už viem, že podobnú chybu už nikdy neurobím

Žili sme pod jednou strechou asi štyri roky, keď ma jeden pekný letný večer požiadal o ruku. Mala som pocit, akoby sa mi splnil sen. Všetko to bolo romantické a také naše. Vtedy som bola presvedčená, že nás už nič nerozdelí. Viete však ako to býva, práve vtedy keď si je človek najistejší, stane sa niečo, čo by nečakal. Rovnako to bolo aj v mojom prípade. Rozdiel bol len v tom, že som si za to mohla sama.

Toto na mne vystáť už nedokázal

Väčšinou som mala vzťahy, v ktorých bol muž žiarlivejší, ako ja sama. S Milanom to bolo iné. Bol ideálnym chlapom, a preto som na neho žiarlila. Vždy som si to ospravedlňovala tým, že taký muž sa len ťažko hľadá a na žiarlenie mám plné právo. Najskôr to bolo milé, lebo vedel, že mi na ňom záleží, ale časom sa to akosi stupňovalo. Ženy v práci mali o neho záujem a ja som o tom vedela. Preto sa stalo, že som párkrát spravila nie príliš peknú scénu v jeho kancelárií. Aj keď sme sa o tom rozprávali, vždy mi nejaká ženská vošla do rany a ja som vybuchla. Po zásnubách to však prekročilo všetky hranice. Keďže vedel aká som, zatajil mi jedno pracovné stretnutie. Povedal len, že sa stretne s jedným predstaviteľom veľkej prevádzky a je to pre neho dôležitý klient. Vedela som, že sa stretáva s rôznymi ľuďmi a tak som to neriešila. Večer sme si išli sadnúť s kamarátkou na drink, a vtedy som čisto náhodou zbadala Milana. Cez okno reštaurácie som si všimla, že sedí pri stole s krásnou ženou a ani neviem ako, bez rozmýšľania som vbehla do reštaurácie a pred všetkými mu strelila facku so slovami: "Ty nechutný klamár, vedela som, že ma podvádzaš, ale netušila som, že s takouto štetkou!" Všetci sa na nás pozerali, keď zrazu prehovorila žena, s ktorou tam bol: "Prepáčte, neviem o čom hovoríte, ale toto je pracovné stretnutie. Mám manžela a deti a celé toto obvinenie ma nesmierne urazilo. Ospravedlňujem sa, ale je to neprofesionálne, preto zabudnite na spoluprácu, dovidenia."

Mohlo by vás zaujímať: Podľa tohto si muži vyberajú svoju budúcu manželku: Ste na zozname?

Cítila som sa ako posledná chudera a hlupaňa. Milan povedal, že to bola posledná bodka. Zničila som stretnutie, ktoré si dlho plánoval a znamenalo pre neho veľa. Vraj bude lepšie, ak to ukončíme ešte pred svadbou, lebo takýto život nechce. O tom, čo sa stalo potom vám asi hovoriť nemusím.

Myslíte si, že Milan spravil dobre, že ju pred svadbou opustil?

spolu hlasovalo 880 ľudí

áno
848
nie
32

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus