Presunúť na hlavný obsah

Muži chcú ženy, ktoré spĺňajú tieto 4 veci: Práve tie rozhodujú o tom, či s vami zostane

Partnerské vzťahy

Tak, ako my ženy aj muži majú svoje požiadavky. Čo sa týka vzťahov, na niektorých veciach nám ženám rovnako ako mužom jednoducho záleží viac, ako na iných.

Tentokrát to nebude o žiadnych fyzických predispozíciách, či dokonalých prednostiach, ale o vašej osobnosti a vlastnostiach. Spĺňate ich?

Inšpirujte sa: Najkrajšie detské mená: Inšpirujte sa naším netradičným výberom spolu s významom mien

Pokiaľ máte o nejakého muža záujem, vopred sa uistite, či ste ženou, ktorú hľadá. Nie je to však len o spoločných začiatkoch, ale aj o budúcnosti. Ak má muž so ženou zostať a reálne s ňou rátať aj do budúcnosti, musí dotyčná dáma spĺňať tieto požiadavky.

Ambície a sny

Muži chcú ženy, ktoré sú ambiciózne a idú si za svojimi snami. Práve takéto ženy vzbudzujú u mužov prirodzený rešpekt. Pri nich majú totižto pocit, že ich život nebude závisieť iba od ich vlastných úspechov.

Pochopenie

Pre vzťah a manželstvo všeobecne je dôležité pochopenie. Nielen zo strany muža, ale aj žena by mala chápať, že jej muž potrebuje občas priestor pre samého seba a má nejakú osobnosť, ktorú by ste nemala za každú cenu meniť. Chapavá žena však nie je žena, ktorá si so sebou nechá zametať, len žena, ktorá svojmu mužovi rozumie a vie, že nikto nie je dokonalý.

Vernosť

Nikto z nás predsa nechce pri sebe partnera, ktorému nemôže dôverovať. Vernosť je preto alfou a omegou každého vzťahu. Muž vám musí dôverovať tak, ako aj vy jemu. Práve preto dávajú muži pri voľbe partnerky prednosť ženám, ktoré im nedávajú dôvody na žiarlenie a tiež ženám, ktorým môžu prirodzene dôverovať.

Čítajte aj: Deň, v ktorom ste sa narodili, prezradí, akou budete matkou: Štvrtok patrí emotívnym, sobota zase ambicióznym

Pohoda

Muži si pri výbere manželky zakladajú aj na celkovej pohode, ktorá by z vás ako ženy mala vyžarovať. Dávajú prednosť ženám, ktoré nevidia všetko len v negatívnom svetle, nestažujú sa a nemajú potrebu riešiť intrigy, či podobné záležitosti. Pri žene musia mať pocit, že ona sama je so sebou vyrovnaná, nenechá sa ovládať okolím ani okolnosťami. Pozitívne naladené dámy majú preto prirodzene prednosť pred tými ostatnými.

Spĺňate tieto štyri požiadavky?

spolu hlasovalo 464 ľudí

áno
340
nie
124

- Najčítanejšie -