Presunúť na hlavný obsah

Muži aj ženy narodení v tomto znamení klamú najčastejšie: Viete, čo je za tým?

Partnerský horoskop

Charakteristika znamení je občas skutočne zaujímavá vec. Práve vďaka nej sa môžete o človeku a jeho povahe veľa dozvedieť a niekedy aj také veci, ktoré by ste možno vedieť nechceli.

Ak ste doteraz rozmýšlali nad tým, či je možné byť už odmalička rodeným klamárom, zdá sa, že podľa charakteristiky znamení je. Samozrejme sa tým nestresujte úplne, keďže existujú výnimky a nemusí to byť vždy pravda.

Mohlo by vás zaujímať: Veľký horoskop na rok 2017: Škorpión by mal detoxikovať telo, Vodnára čaká sklamanie

Podľa charakteristiky znamení to však vyzerá tak, že najčastejšími klamármi sú práve muži a ženy narodené v tomto znamení

Váhy

Ak ste sa vy, váš partner, či kamarátka narodili v tomto znamení, bohužiaľ, podľa všetkého patríte medzi ľudí, ktorí klamú najčastejšie. Dokonca vás považujú za excelentných klamárov, lebo vaše klamstvá odhalia len málokedy. Pravdepodobne to o sebe viete, len si to možno ešte sami pred sebou nedokážete priznať. Napriek tomu, že často a bezproblémov klamete, vaše klamstvá ľudia neodcudzujú tak, akoby sa možno mohlo na prvý pohľad zdať. Znie to zvláštne, ale len málokedy klamete so zlým úmyslom. Jednoducho nepatríte medzi ľudí, ktorí sa radi hádajú a preto pre pokoj v rodine, či vzťahu radšej zaklamete. Vaše klamstvá sa však týkajú maličkostí, akými je napríklad nový účes, či vizáž kamarátky. 

Napriek tomu, že nechcete nikomu ublížiť a tak volíte radšej milosrdné klamstvá, uvedomte si, že niekedy ľudia potrebujú počuť skutočný názor a pravdu. Skúste sa naučiť to, že je občas nevyhnutné dostať sa do malého konfliktu, ktorému sa vy tak kŕčovito vyhýbate. Nikto nie je a ani nikdy nebude úplne dokonalý, preto sa o to nemusíte vôbec snažiť. Aj vy predsa oceníte radšej pravdu, ako neuprimnú pochvalu. Nebojte sa, tí praví ľudia vás budú mať radi aj potom, ako začnete hovoriť pravdu. Len si na to obe strany musia zvyknúť.

Čítajte aj: Deň, v ktorom ste sa narodili, prezradí, akou budete matkou: Štvrtok patrí emotívnym, sobota zase ambicióznym

Narodili ste sa vy alebo niekto z vášho okolia v tomto znamení?

spolu hlasovalo 1004 ľudí

áno
735
nie
269