Známe Slovenky v očakávaní: Baby boom u moderátorky Diany Hágerovej, herečky Zuzky Šebovej a ďalších

V slovenskom šoubiznise sa s tehuľkami akoby vrece roztrhalo. Viete, ktoré známe osobnosti sa tešia z radostnej správy?

Známe Slovenky prežívajú to najkrajšie obdobie v živote

Známe Slovenky prežívajú to najkrajšie obdobie v živote

Zdroj: instagram.com/dihager

Aj vy ste si všimli zvýšený počet rastúcich brušiek vo vašom okolí? My sme si posvietili na známe Slovenky, ktoré nás potešili milou správou. Všetky spája jedna spoločná vec a tou je, že sa onedlho stanú hrdými mamičkami. Pozrite sa, ktoré krásky prežívajú momentálne najkrajšie obdobie svojho života.

Mohlo by vás zaujímať: Jeden z najlepších slovenských futbalistov Marek Hamšík a jeho krásna rodinka: Tejto žene je verný už niekoľko rokov!

Babsy Jagušáková

Mladšia dcéra moderátorky Aleny Heribanovej sa v týchto dňoch pripravuje na rolu matky. Spoločne so svojím manželom Dodom čakajú prvý prírastok do rodiny a krásnej Babsy to nesmierne pristane. Pri pohľade na jej zaguľatené bruško a rozžiarený výraz v tvári je jasné, že sa na rodičovstvo už nesmierne teší.

Diana Hágerová

Sympatická moderátorka Diana Hágerová nás len pár dňami prekvapila milou správou. So svojím dlhoročným partnerom, moderátorom Romanom Juraškom čakajú bábätko. Radostnú správu oznámili fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete a vyslúžili si množstvo gratulácií. Pôvabnej dvojici prajeme veľa šťastia a veríme, že budú skvelými rodičmi.

Zuzana Šebová

Obľúbená herečka Zuzka Šebová tiež patrí do klubu známych Sloveniek, ktoré sú v očakávaní. Spoločne s partnerom a hercom Michalom Kubovčíkom sa môžu postupne pripravovať na najkrajší darček. Už teraz sa tešíme na ich spoločné bábätko a samozrejme gratulujeme.

Kristína Turjanová

Slovenská herečka známa z mnohých seriálov pred pár dňami oznámila šťastnú novinku. S manželom, pretekárom Martinom Vaculíkom, čakajú druhé dieťa a Kristína žiari neopísateľným šťastím. Sympatickej dvojici tak pribudne do rodiny nový člen.

Abbie Puskailer

Manželka známeho speváka Thomasa Puskailera prežíva momentálne to najkrajšie obdobie. Sympatická dvojica zavesila na sociálnu sieť fotografiu, na ktorej hrdo oznamujú, že sa stanú rodičmi. Podľa ich slov je to ten nakrajší zázrak, ktorý sa im mohol prihodiť a my im prajeme veľa šťastia.

Mohlo by vás zaujímať: Viete, koho vnučkou je toto rozkošné dievčatko? Jej známy "dedko" sa pred pár dňami tajne oženil

Milena Minichová

Herečku Milenu Minichovú taktiež zasiahol „baby boom“. Pôvabná blondínka čaká už druhé bábätko a svojmu synovi tak prinesie na svet ďalšieho súrodenca. Milena čaká prírastok do rodiny so svojím dlhoročným priateľom Martinom, ale o svojom súkromí viac nechce prezradiť. 

Foto:
Facebook, Instagram osobností
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba