Plavky, ktoré vám ostatní budú závidieť!

Leto je oficiálne tu. Pokiaľ ste to ešte neurobila, je najvyšší čas kúpiť si nové plavky. Ponuka je taká oslnivá, že sa vám môže stať, že nebudete chcieť len jedny, ale zatúžite rovno po niekoľkých modeloch. A nie je sa čomu čudovať.

Vábi aj kolibríky

Plavky Juliet sú také krásne, že sa z nich až zatajuje dych. Vyzerajú úplne dokonalo. Pod zdanlivo jednoduchým strihom podprsenkového dielu sa skrýva všitá Push-Up podprsenka. Tá vašim prsiam dodá patričný objem. Rad štrasových kamienkov  v hornej línii bude žiariť, aj keď sa slnko na chvíľu skryje za oblaky. Nežne ružovú podprsenku s odopínateľnými ramienkami prekrásne dopĺňajú nohavičky s rozkošným motívom kolibríkov a kvetov.

Pozrieť si viac->

V jednoduchosti je krása

To rozhodne platí aj o jednodielnych plavkách Phax Color. Trojuholníkové košíčky sú vystužené len slabými vyberateľnými vypchávkami a voľne prechádzajú do ramienok. Tie majú dva varianty zaväzovania. Minimalistický strih, bez akýchkoľvek rušivých elementov, prenecháva pozornosť bielej farbe a ženským krivkám. Klasické plavky Phax Color sú perfektnou voľbou, ak dávate prednosť elegancii a jednoduchosti.

Pozrieť si viac->

 

Strappy zdobí leto

Dekoratívne pásiky, ktoré zdobia model Isabella, sa nazývajú strappy. Ide o novinku v oblasti spodnej bielizne a vrchného oblečenia. Plavkám pridávajú na zaujímavosti. Pri modeli Isabella ich nájdeme na hornom aj spodnom diele. Košíčky s vyberateľnými vypchávkami sú po celom obvode kontrastne lemované čiernymi pásikmi. Nápadité strappy povyšujú nohavičky plaviek Isabella na prehliadnuteľný kúsok!

Pozrieť si viac->

Gélová podpora utajená v kvetoch

Prekrásne nápadné kvety a super podpora pŕs, to ponúkajú plavky Flowers Pink. Podprsenka skrýva mäkkú gélovú výstuž, ktorá vašim prsiam dodá objem a vymodeluje ich do požadovaného tvaru. Obvod si zaviažete a utiahnete presne podľa vašich potrieb. Podprsenku dopĺňajú nízke, ružovo lemované nohavičky. V týchto plavkách budete neprehliadnuteľná.

Pozrieť si viac->

Striedma čiernobiela

Máte rada jednoduchosť? Potom práve vás by mohli osloviť plavky Solange. Krása kontrastu čiernej a bielej a dokonalý strih, to je ich jediná ozdoba. Plavky sú z talianskej módnej dielne David Mare a o talianskych modeloch platí, že majú šmrnc. Vystužené košíčky s kosticami a ozdobná spona uprostred sa spoločne postarajú o skvelý vzhľad vašich pŕs. Nohavičky v klasickom strihu sú na bokoch nariasené a na opaľovanie sa dajú ohrnúť.

Pozrieť si viac->

- reklamná správa - 

Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba