Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie chyby, ktorých sa môžete dopustiť, ak sa chystáte na medové týždne: Týmto sa zaručene vyhnite!

Zábava

Prinášame vám skvelé tipy, vďaka ktorým bude vaša svadobná cesta oveľa lepšia. Dávajte si pozor na tieto body a váš novomanželský pobyt v zahraničí si zaručene užijete.

Romantickú svadbu už máte za sebou a teraz sa chystáte na dovolenku snov s vaším manželom? Dávajte si pozor na najväčšie chyby, ktorých by ste sa mohli spoločne s partnerom dopustiť. Ak sa vyvarujete týchto bodov, vašu svadobnú cestu si užijete omnoho viac.

Mohlo by vás zaujímať: Podľa jednej veci som vedela, že nie som pripravená na manželstvo: Ak myslíte na toto, nehrňte sa do svadby!

Priskoré plánovanie

Väčšina ľudí predpokladá, že čím skôr si naplánujú svoje medové týždne, tým lacnejšie ich celá dovolenka vyjde. V realite toto pravidlo už neplatí a vy sa tak môžete obrať o viac ako stovky eur. Načasovanie nákupov leteniek a rezervovania hotelov je lepšie urobiť pár týždňov pred odletom, pretože môžete využiť lacnejšie ponuky či last minute ponuky.

Nastavenie nerealistického rozpočtu

Chcete ísť na luxusnú exotickú dovolenku do tých najdrahších hotelov a užiť si svoje medové týždne vo veľkom štýle? Zvážte všetky svoje možnosti a najmä výšku vášho rozpočtu. Nechcete predsa prísť o všetky svoje úspory a mesiac po dovolenke splácať dlhy, ktoré ste si narobili. Aj v tomto prípade je lepšie uvažovať ekonomicky a rozvážne.

Odchod priamo po svadbe

Oddýchnuť si pár týždňov po svadbe, aby ste nabrali nový dych neznamená, že sa vaša romantická idylka vytratí. Už dávno neplatí pravidlo, že medové týždne by ste mali absolvovať čo najskôr po svadobnom dni. Nechajte si načas, žite v absolútnej pohode a naplánujte si s manželom dovolenku snov vtedy, keď sa vám to bude hodiť najlepšie. Vyhnete sa zároveň stresom a nepríjemným hádkam, ktoré by mohli na základe zhonu vzniknúť.

Priveľa plánovania

Naplánované výlety či dobrodružstvá na vašej svadobnej ceste sú síce skvelým nápadom, ale vo vašich aktivitách je dobre udržať rovnováhu. Zlatý stred medzi dobrodružstvom a relaxáciou bude tou najlepšou voľbou pre vaše spoločné medové týždne. Uvedomte si, že je dôležité si aj oddýchnuť a osláviť začiatok spoločného života.

Príliš veľa batožiny

Je nám úplne jasné, že na vašu svadobnú cestu si budete chcieť zbaliť večerné sexi šaty, vysoké podpätky či šperky. Nepreháňajte to však príliš a skôr sa sústreďte na praktické veci, ktoré zaručene využijete viac. Pri balení sa riaďte kompromisom a zatiaľ čo svoj šatník obmedzíte na jedny „koktejlky“, ostane vám viac miesta na sexi spodnú bielizeň či plavky. 

Prečítajte si aj: So svadbami sa v poslednom čase roztrhalo vrece: Okrem Adely Vinczeovej išli pod čepiec aj tieto Slovenky

Pridlhé medové týždne 

Choďte na kvalitu nie kvantitu. Mnoho ľudí si myslí, že čím dlhšia svadobná cesta bude, tým lepšie. Aj tu platí pravidlo menej je viac a pridlhé medové týždne by vám mohli len uškodiť. Investujte svoj čas skôr na zážitky než na dĺžku vášho pobytu a nesnažte sa za každú cenu dosiahnuť čo najdlhšie a najkrajšie medové týždne.

Sociálne siete

Samozrejme, že aj vy sa chcete pochváliť romantickou fotkou s pláže s vaším manželom, či perfektnou večerou pri sviečkach, na ktorú ste sa spoločne vybrali. Neurobte však zásadnú chybu, že polovicu vašich medových týždňov strávite na instagrame či upravovaním fotiek. Venujte svoj čas najmä partnerovi a nechajte si úpravu vašich fotografií na neskôr. Každý pochopí, že spoločný čas je pre vás vzácny a pochváliť sa skvelými zábermi môžete aj po príchode domov.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus