Presunúť na hlavný obsah

Hviezdne pestúnky: Ukážeme vám, ako sa môžete stať opatrovateľkou detí svetových celebrít!

Feminity

Byť pestúnkou detí známych osobností, veru nie je úplná hračka. Tieto ženy popri varení, šití, absolvujú aj školu šmyku, kurz plávania, či sebaobrany.

Veľká Británia je krajina pestúnok. Známa je nielen ako miesto, kde začínali mnohé naše au-pairky, alebo postavičky z rozprávok.  Možno sa budete čudovať, ale v Anglicku majú dokonca akadémiu pre najlepšie pestúnky. Ak sa chcete stať opatrovateľkou detí z kráľovského rodu, prvou vstupenkou k vašej vysnívanej práci je zapísanie sa do elitnej školy pre pestúnky. 

Neprehliadnite: Detská pestúnka. Ako si ju vybrať? 

Elitná škola pestúnok

Norland Collage, ktorej absolvetky si vybrali aj Kate Middleton s princom Williamom už stáročia vychováva najlepšie opatrovateľky v krajine. Naučia sa tu všetko potrebné na výchovu dieťaťa, varenie, ako zvládať kompletný chod domácnosti, absolvujú dokonca kurz takewonda a školu šmyku.

Absolvujete špeciálny ”výcvik” 

Tieto dievčatá dokážu zároveň ujsť paparazzi fotografom divokou, avšak bezpečnou jazdou v aute. Vedia zachrániť dieťa z dna bazéna, či odplašiť a znemožniť útočníka v parku. Samozrejmosťou sú aj hodiny etikety, literatúry, histórie a psychológie. Sú pripravené na všetko, čo im prinášajú nielen výchovné praktiky s dávnymi tradíciami, ale aj nová doba 21. storočia. Zároveň musia tieto slečny dodržiavať veľmi prísny dress code. Nosia biele rukavičky a vlasy v drdole pod klobúčikom. 

Prečítajte si: Opatrovateľka mi ukradla manžela: "Pomoc" v rodine pochopila inak ako som čakala...

Musíte sa stať ozajstnou ”superpestúnkou”

Dievčatá z tejto školy sa starajú aj o Princa Georga a jeho malú sestričku, či dcérku Alessandry Ambrosio. Iné majú prácu v domoch najslávnejších celebrít. Do školy sa každý rok vyberajú skutočne tie najlepšie z najlepších. Byť slávnou pestúnkou je stále jedným z najprestížnejších aj veľmi dobre platených zamestnaní. A snívajú ňom tisíce mladých dievčat

Tak čo, trúfate si absolvovať túto akadémiu?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus