Presunúť na hlavný obsah

Známa modelka Bella Hadid odhalila svoj beauty trik, ktorý praktizuje v lietadle: Budete naozaj prekvapení!

Zahraničné celebrity

Slávna modelka z Victoria´s Secret nás prekvapila svojou skrášľovacou procedúrou, ktorú podstúpila priamo v lietadle.

To, že sa modelky musia udržiavať vo fit kondícii a zároveň sa starať o svoju pleť je snáď každému dobre jasné. Niektoré z nich využívajú každú voľnú chvíľu, aby mohli dopriať svojej pleti maximálnu starostlivosť a ochrániť ju pred negatívnymi vplyvmi ovzdušia. Svoje o tom vie ja známa kráska, ktorá všetkých prekvapila svojím tajným beauty trikom.

Prečítajte si aj: Bella Hadid ma ukážkovú postavu: Inšpirujte sa v lete piatimi typmi cvičenia, ktoré opakuje každé ráno

Vtipná momentka

Známa modelka Bella Hadid zavesila na svoju sociálnu sieť fotografiu, ktorou pobavila svojich fanúšikov. Cestu v lietadle využila ako svoj skrášľovací deň a dopriala svojej pleti poriadnu starostlivosť. Svojská Bella neváhala ani chvíľu a na pleť si naniesla detoxikačnú masku v zelenom odtieni. Vtipnou fotografiou sa pochválila aj na svojom súkromnou profile a za tento snímok si vyslúžila veľké sympatie.

Nadhľad a zmysel pre humor

Krásna modelka dokázala, že aj ona je len človek a nie vždy vyzerá dokonalo a upravene. Tajný trik, ktorý praktizuje v lietadle neváhala zdieľať z celým svetom a potvrdila tým, že ma naozaj skvelý zmysel pre humor. Modelkin nadhľad a bezprostrednosť spôsobil, že ju ľudia začali vnímať ako bežného smrteľníka nie “nadprirodzenú bytosť“ a to bolo jej cieľom.

Inšpirujte sa: Známe osobnosti úplne bez make-upu! Ktorej zo svetových hviezd to podľa vás pristane najviac?

Priblíženie reality

Vo svete dokonalých vyretušovaných fotografií a bezchybných modeliek chcela priblížiť svojím obdivovateľom, že nie je všetko tak bezchybné ako sa zdá a aj ona musí robiť niečo preto, aby vyzerala čo najviac fresh a oddýchnuto. Pohľad na fotografiu nám vyčaril úsmev na tvári a podvedome zaradil Bellu medzi pohodové dievčatá, ktoré sa neberú príliš vážne.

- Najčítanejšie -