Presunúť na hlavný obsah

Vojvodkyňa Kate v outfite, ktorý u nej často nevidíme: Takto jej to pristalo s odhalenými ramenami

Zahraničné celebrity

U vojvodkyne Kate sme zvyknutí, že jej outfity budú vždy na jednotku. No tiež sme zvyknutí, že sú kvôli jej postaveniu viac menej vždy formálnejšie. Avšak pred pár dňami naozaj prekvapila a zaexperimentovala.

Kráľovská rodinka v kráľovsky modrej

Kate sa momentálne nachádza na kráľovskom turné po európskych krajinách spolu so svojím manželom, princom Williamom a svojimi deťmi, Georgom a Charlotte tiež. Štvorčlenná rodina vyzerala priam úchvatne, zladená do kráľovskej modrej, v ktorej sa predviedla na začiatku svojej cesty, po príchode do Berlína.  

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie módne ikony z kráľovských rodín: od týchto dám sa máme čo učiť

Predviedla neformálnejší, ale štýlový outfit 

Avšak o ešte väčší rozruch sa postarala sama Kate, keď sa s princom, bez detí, zúčastnili na narodeninovej oslave kráľovnej Alžbety konanej práve v hlavnom meste. Nemci si takto chceli uctiť vzácnu návštevu na veľvyslanectve. Práve na tomto podujatí a ceremónii predviedla Kate podľa nás, ale aj podľa mnohých, jeden z najlepších outfitov. V červených šatách britského dizajnéra Alexandra McQueena, po boku princa Williama doslova žiarila. S kratšími vlasmi vynikli aj jej poodhalené ramená, čím pôsobila tak akosi neformálnejšie. 

Čítajte tiež: Kate Middleton a jej krásna figúra: V jedálničku jej nesmie chýbať táto surovina, vďaka ktorej sa udržiava vo forme

Červenou farbou k diplomacii

Ako prezrádza britský denník Mirror, Katine šaty sú vyrobené z bavlnenej a šifónovej textúry s vrstveným lemom. No vojvodkyňa chcela krásnou, rovnako kráľovskou červenou farbou zdôrazniť ešte niečo. Síce, že si touto farbou chcela uctiť krajinu, ktorá ju privítala, keďže červená farba je jednou z národných farieb Nemecka. Opäť raz potvrdila, že diplomacia a dobré spôsoby sú jej vlastné. 

Tiež netradičný výber topánok

No módni kritici vyzdvihujú aj veľmi vhodne zvolený pár topánok. Nezabudli opomenúť jej sandálikové topánky značky Prada, pretože väčšinou sme u nej zvyknutí na klasické lodičky, ktoré jej nohy zakrývajú. Tieto jej k šatám  bezpochyby ladili. 

Neprehliadnite: Inšpirujte sa štýlom monackej princeznej Charlotte: Šľachtická kráska je stelesnením krásy a elegancie

Darmo, kráľovský protokol nepustí. Avšak všetci sa asi zhodneme v tom, že Kate by mala takto s oblečením experimentovať ešte viac a častejšie, pretože pôsobí ešte viac uvoľnenejšie, trendovejšie, mladšie aj krajšie, čo poviete? 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus