Presunúť na hlavný obsah

Slová, ktoré potrebujú muži počuť od svojich polovičiek: Takto si toho svojho udržíte pri sebe!

Feminity

Komplimenty, komplimenty, komplimenty. Nepotrebujú ich počuť len ženy, ale po slovách chvály, túžia aj naše drsnejšie polovičky.

Práve silnejšie pohlavie potrebuje pre svoje ego veľa láskavých slov. Áno, muži milujú uznanie. A chcú ho počuť. Možno častejšie, ako my samy. Ak svojmu ”pánovi Božskému” zabúdate hovoriť, čo na ňom obdivujete, mali by ste to okamžite napraviť. Inak sa vám môže stať, že komplimenty začne hľadať inde. A to veru nechce žiadna z nás. Tieto vety, by ste mali zaradiť do svojho slovníka.

Dnes vyzeráš úžasne.

Veta, ktorá dokáže urobiť vo vzťahu malé zázraky a je naozaj kľúčová. Všetci túžime vyzerať čo najlepšie, a preto chceme vedieť, že sme príťažliví. No a muži obzvlášť. Skúste ho nahlas obdivovať častejšie a uvidíte, že vášmu vzťahu to len pomôže. 

Perfektne voniaš.

Takýto kompliment ocení každý jeden chlap. Neverili by ste, koľko času trávia pri výbere vhodného parfumu. A buďme k sebe úprimné, milujeme mužov, ktorí nás dokážu opantať dokonalou vôňou. Tak prečo im to nepovedať nahlas?  

S tebou sa vždy cítim v bezpečí. 

Pri tejto vete, mu zaručene vyčarujete úsmev na perách. Muži majú sklony svoju partnerku ochraňovať. Chcú sa cítiť potrební, dôležití a nenahraditeľní. Jednoducho musia mať pocit, že ich náruč je pre vás bezpečný prístav. 

Obdivujem, čo všetko si dokázal.

Chlapi si svoje sebavedomie zakladajú na tom, čo všetko dokážu a dosiahnu. Zbožňujú, ak viete oceniť ich prácu, snahu a postavenie. Sami seba si totiž cenia, predovšetkým na základe svojich úspechov. 

Vždy ma dokážes rozosmiať. 

Zmysel pre humor je pre mužov veľmi dôležitý. Preto, ak sa pri ňom dobre cítite, veľa sa smejte. Občas nezaškodí brať aj niektoré jeho prízemné vtipy s nadhľadom. To k chlapom jednoducho patrí. 

Čo by som bez teba robila? 

Jedným z najkrajších pocitov pre muža je ten, že sa bez neho cítite stratená. Aj keby to nebola úplne pravda, snažte sa, aby sa mu zdalo, že si sama neporadíte. Treba oceniť nielen jeho fyzickú zdatnosť, ale aj jeho myslenie. 

Naozaj som s tebou šťastná. 

Muž, ktorý vás skutočne miluje, urobí všetko pre to, aby ste boli šťastná. A naozaj ho úprimne poteší, ak bude počuť, že sa mu to aj darí. 

Nezabúdajte teda svojich milovaných, každý deň za niečo oceniť. Veď k láske predsa uznanie a obdiv patria. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus