Letné účesy krásnej Daniely Christovej: Dcéra bývalej kráľovnej krásy vás svojimi kreáciami inšpiruje

Dcéra Ivany Christovej nie je len krásna, ale aj veľmi talentovaná žena. Ona sama skrášľuje ženy a ako sa zdá, nezanedbáva ani samu seba.

Zdroj: Instagram.com/danielachristova

Pokiaľ rozmýšľate, aký účes zvoliť najbližšie, nechajte sa inšpirovať mladou kráskou a vizážistkou Danielou Christovou, ktorá vyzerá vždy dobre a atraktívne.

Mohlo by vás zaujímať: Ivana Christová so svojou dcérou takto zažiarili: Daniela svoju mamu v tomto nikdy nesklame

Letný zostrih

Daniela sa pred pár dňami rozhodla skrátiť svoje dlhé vlasy a musíme uznať, že jej to v kratších pristane rovnako dobre. Mierne vlny celému účesu dodávajú šmrnc a štýl.

Krátke a vyrovnané

O tom, že aj s kratšími vlasmi sa dá pracovať dokazuje aj ďalší letný účes. Stačilo, aby Daniela vyrovnala vlasy a vyzerá úplne inak.

Uhladené dozadu

Niekedy stačí málo na to, aby vaša tvár vynikla. V prípade Daniely je tento účes skvelou voľbou a v kombinácií s červeným rúžom vyzerá sexi a žensky.

Voľne rozpustené

Áno presne tak, v jednoduchosti je krása. Ešte prednedávnom sa mohla Daniela pochváliť prirodzene dlhými vlasmi, ktoré pristanú takmer každej žene. Tento účes pravdepodobne muži milujú na ženách najviac.

Vlny

Ďalším obľúbeným účesom u mužov sú práve dlhé vlnité vlasy. Ženy v nich vyzerajú milo a zároveň príťažlivo.

Inšpirujte sa: Letné stylingy Dominiky Cibulkovej: Slovenská tenistka podľahla módnemu trendu s názvom crop top

Šatka vo vlasoch

Kvetinové látkové šatky, či čelenky do vlasov sú momentálne veľkým trendom. Zo ženy robia dievčatko a v lete si ich zamilujete hlavne kvôli tomu, že uchytia vlasy tak, aby vám nepadali do tváre.

Minimalizmus

S týmto účesom nepokazíte takmer nič a hodí sa na akékoľvek ročné obdobie. V lete vám v ňom nebude teplo a okrem iného sa vaša tvár dostane do popredia. Daniela vie, čo jej pristane a musíme uznať, že to robí naozaj dobre.

Páčia sa vám vlasové kreácie Daniely Christovej?

áno
283
nie
92
Hlasovalo: 375

Foto:
Instagram.com/danielachristova, Ján Zemiar
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba