Slovenky ako nevesty: Twiinska stavila na hlbší dekolt, Domi Navara Cibulková a Ivana Gáborík siahli po rafinovanosti

Krása Sloveniek odetá do svadobných šiat zvučných mien domácich, ale aj zahraničných módnych návrhárov, to je kombinácia, ktorá môže byť skvelou inšpiráciou pre nás všetky, čo poviete? Vkus, ktorej známej Slovenky ulahodil tomu Vášmu?

Zdroj: Martin Krystýnek

Veronika Krupa Nízlová v šatách od Pronovias 

Prominentá svadba tejto krásnej Slovenky sa konala v Trenčíne a nevesta prekvapila, dá sa povedať, odvážnejším výberom svadobných šiat s hlbokým výstrihom. Šaty mala zapožičané z exkluzívneho trenčianskeho svadobného salónu a stavila na model známej španielskej značky Pronovias. Šaty boli snehovo biele z lesklého materiálu, s čipkovanými ramienkami a dlhým závojom. K tomu len jednoduchý účes v podobe padavých uhladených vĺn a Veronika vyzerala ako princezná. 
 

Veronika Ostrihoňová Cifrová v šatách od Borisa Hanečku 

V priestoroch Chatea Herálec v šatách od domáceho módneho návrhára, Borisa Hanečku, všetkých prítomných ohúrila dnes už krásna pani Cifrová. V šatách pôsobila veľmi nežne a romanticky. Poodhalené ramená, krásne zdobený vrch a dlhá spustená jemná sukňa. K tomu nedbalý styling vlasov, o ktorý sa spolu s make-upom postaral Andrej Kusalík. 
 

Dominika Cibulková Navara v šatách Pronovias 

Od našej úspešnej tenistky a módnej ikony sme jednoducho očakávali takúto nádheru, ktorá dokonale kopírovala Dominikinu postavu. Pred Dómom sv. Martina v Bratislave tak doslova všetkým vyrazila dych v šatách z nádhernej francúzskej čipky s dlhou vlečkou od vychýrenej španielskej značky Pronovias, ktoré mala zapožičané z trenčianskeho svadobného salónu rovnako ako Veronika Krupa Nízlová. K tomu vizáž od jej dvorného módneho stylistu Andreja Kusalíka a nevesta nemala konkurenciu. 

Ivana Surovcová v šatách od Berty Balilti

Tanečníčka s dokonalou postavou, Ivana, ohúrila nielen svojho nastávajúceho a nielen v priestoroch romantického kaštiela v Tomášove, v čipkovaných šatách s množstvom trblietavých detailov s dlhším závojom. Ako sama krásna blondínka priznala, exkluzívne svadobné šaty jej ušili na mieru v Izraeli.  O zvyšok sa postaral Patrik Suši Veselý a Lukáš Kimlička. Ako môžete vidieť, výsledok bol viac než pôsobivý. 

Petra Sliacka v šatách od Pronovias 

Do tretice všetko najlepšie alebo skôr všetko najkrajšie. Krásna modelka a niekdajšia najkrajšia Európanka zažiarila rovnako ako Dominika Cibuľková a Veronika Krupa Nízlová v šatách španielskej značky Pronovias, ktoré boli doslova prezdobené, avšak podotýkame že ako pre skutočnú princeznú, nič gýčové. Hoci ako nám Petra sama priznala, pôvodne chcela niečo jednoduchšie, ale keď ich videla, nemohla odolať. V kombinácii s priestormi zámockého hotela Galicia Nueva, kde sa jej rozprávková svadba konala, tak bolo o takéto nádherné fotografie postarané. 
 

Babsy Jugušák Heribanová v šatách od Marcela Holubca 

Od Babsi, mladšej dcéry Heribanovcov a podnikavej PR manažérky, sa dalo čakať, že jej výber šiat bude o niečo iný ako jej predchodkýň, ktoré spomíname. No výrazne sa líšili aj od modelu, ktorý si vybrala pred časom jej sestra. Ten pripomínal tradičný slovenský kroj, avšak Babsi stavila na jednoduchosť, eleganciu a pohodlnosť s nádychom antiky od Marcela Holubca a toto je výsledok. 

Katka Saganová v šatách od Martina Hrču

Manželka nášho úspešného cyklistu stavila tiež na tvorbu nášho slovenského módneho  návrhára, Martina Hrču, od ktorého pochádzal aj samotný svadobný oblek ženícha. Katka si zvolila nádherné svadobné šaty s odhalenými ramenami, pokryté akoby oblohou, pretože tak doslova pôsobili. K tomu krátky závoj a vlasy vyčesané dohora, boli viac než dosť, aby zanechali výsledný dojem. Keď si k tomu pridáte let vrtuľníkom a fotenie priamo pod Oravským hradom, máte viac než len svadobnú atmosféru. 
 

Adela Vinczeová v šatách od Michaely Ľuptákovej 

Známa slovenská moderátorka Adela Banášová sa vydala za moderátora Viktora Vinczeho v jednoduchých, elegantných šatách z dielne opäť slovenskej módnej návrhárky, Michaely Ľuptákovej. Hoci sa im podarilo svadbu dokonale utajiť,  s pár fotografiami sa pochválil aj samotný ženích na svojej sociálnej sieti. Čipkované šaty Adele ušili na mieru a ako vždy stavila na jednoduchosť a pohodlnosť. Rovnako postupovala aj pri stylingu vlasov, ktoré mala jemne navlnené, čo dodalo Adele akýsi dievčenský nádych.

Svadobné šaty ktorej známej Slovenky vás inšpirovali?

Veronia Krupa Nízlová
74
Veronika Cifrová Ostrihoňová
220
Dominika Cibuľková Navara
60
Ivana Surovcová
468
Petra Sliacka
72
Babsy Jugušák Heribanová
29
Adela Vinczeová
41
Hlasovalo: 964
Foto:
Martin Krystýnek, Instagram.com/veronikatwiins/, Instagram.com/veronikaostrihonova/, Instagram.com/nastiavesnaphotography/, Instagram.com/iversanns/, Instagram.com/branoherchlphotography/, Instagram.com/domicibulkova/, Instagram.com/petrasliacka/, Instagram.com/babsyheriban/, Instagram.com/petosagan/, Instagram.com/viktorvincze/, Instagram.com/ds.foto/
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba