Presunúť na hlavný obsah

Späť v čase s princeznou Dianou: Módna ikona a jej najlepšie looky, ktorými nás inšpiruje dodnes!

Móda

Princezná Diana bola nielen skvelým človekom a významnou osobnosťou, ale k tomu všetkému mala neskutočný cit pre módu a nadčasovosť. Pozrite si jej najlepšie outfity.

Síce už nie je medzi nami, no zanechala tu niečo, čo jej už nikto nezoberie. Ovplyvnila ľudí po celom svete nielen svojou osobnosťou, ale aj citom pre módu. Princezná Diana poznala módu natoľko, že jej nadčasové kúsky by sme si pokojne obliekli aj dnes. Tak čo, ktorým z vybraných outfitov by ste sa nechali inšpirovať?

Prečítajte si aj: Na tieto tri zásady nedala princezná Diana v manželstve dopustiť: Vďaka tomuto im to napriek nezhodám vydržalo

Ležérny štýl

Štýlové pásikavé nohavice s vysokým sedom a bielou elegantnou košeľou sú zakladnými prvkami tohto inšpiratívneho outfitu. K dokonalému looku Diane stačila ikonická kabelka na jedno rameno a slnečné okuliare. Princezná ako sa patrí!

Pánsky štýl

Diana vždy vedela, ako vytŕčať z davu a vždy pôsobiť ako dáma. Tento pánsky štýl zvolila na prechádzku so svojím synom a všetkých ohúrila nezameniteľnou gráciou a eleganciou. Trendy kostým v béžovom odtieni je nadčasový kúsok, ktorý by sme si pokojne obliekli aj dnes.

Nestarnúca klasika

Za nestarnúcu klasiku by sa dal považovať tento štýlový look, ktorý nás zaujal svojou pohodlnosťou a jednoduchosťou. Minimalistický outfit tvorený z bielej košele, správne padnúcich džínsov a hnedých doplnkov bol skrátka "must have" aj krásnej princeznej Diany.

Dokonalá princezná

Princezná Diana preferovala ležérny a pohodlný štýl, no vedela zaujať aj kostýmom či nadčasovými šatami. Elegancia v podaní Diany je nenahraditeľná a my sa od nej môžeme akurát inšpirovať. Odtiene "nude" boli pre ňu vždy obľúbenými.

Mohlo by vás zaujímať: Kate Middleton sa inšpiruje štýlom princeznej Diany: Pozrite sa na ich rovnaké outfity, ktoré prilákali pozornosť

Očarujúca róba

Diana si vždy držala status princeznej a nikdy sa neukázala v spoločnosti v nevhodných šatách či outfite. Dôkazom toho je aj táto krásna honosná róba tvorená z ružovo bielych akcentov a zladená doplnkami. Nechajte sa inšpirovať touto módnou ikonou, ktorá je doteraz uznávanou.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus