Presunúť na hlavný obsah

Známe celebrity podľahli čaru Benátok: Chrissy Teigen či Bella Hadid si zamilovali toto romantické miesto!

Zahraničné celebrity

Exotické destinácie pri mori vymenili za európske mestá, ktoré ich očarili nezameniteľnou atmosférou. Tentokrát to známe celebrity namierili do romantických Benátok a zverejnili to na svojich sociálnych sieťach.

Európske miesta sú považované za lukratívne dovolenkové destinácie a svoje o tom vedia aj známe osobnosti.  V poslednom čase sú v kurze najmä Benátky, ktoré sa stali centrom pozornosti. Pozrite si tie najkrajšie zábery slávnych celebrít a nasiaknite atmosféru tohto romantického miesta.

Prečítajte si aj: Ideálne miesta na predĺžený víkend v zahraničí: Skvelé hotelové tipy, ktoré vás potešia priateľnou cenou

Bella Hadid

Svetová modelka Bella Hadid je na sociálnych sieťach obľúbenou celebritou a ľudia ju zbožňujú. Na fotografii z Benátok si vyslúžila množstvo pozitívnych komentárov aj vďaka výberu destinácie. Aj keď bol Bellin výlet do talianskeho mesta pracovnej záležitosti, toto mesto ju naozaj očarilo.

Chrissy Teigen

Manželka známeho speváka Johna Legenda sa vybrala na toto rozprávkové miesto s celou svojou rodinou. Chrissy Teigen sa pochválila zábermi z balkóna a výhľadom na ikonické budovy, či rozkošnou rodinnou fotografiou. Spoločne so známym spevákom si užívali voľné chvíle a spoznávajú krásy Benátok.

Lily Aldridge

Ďalšia modelka z Victoria´s Secret, ktorá zavítala do tohto magického mesta v Taliansku. Pôvabná Lily Aldridge si nenechala ujsť plavbu na gondole v sprievode typickej posádky a vychutnávala si tak dokonalé chvíle so svojou dcérkou a manželom. Rodinná dovolenka v Benátkách je, zdá sa, veľmi obľúbená aj u známych celebrít.

Mohlo by vás zaujímať: Akých partnerov majú najsexi anjelikovia Victoria´s Secret? Predstavujeme vám mužov "šťastlivcov"

Ed Westwick

Známy herec zo seriálu Gossip Girl si vybral Benátky ako dokonalé miesto na romantické rande. Svoju priateľku Jessicu tak prekvapil tajným výletom, ktorý zorganizoval bez jej vedomia. Za túto originalitu mu dávame body a ticho závidime. Veď, ktorá z vás by odmietla pozvanie na večeru v Benátkách?

- Najčítanejšie -