VIDEO: Fashion LIVE! 2017 sa blíži! Súčasťou módneho podujatia bude aj značka NOSENE

Veľkolepá módna show na Slovensku sa onedlho blíži a my vám dnes predstavíme značku, ktorá sa po prvýkrát ukáže na tomto podujatí. Zoznámte sa s konceptom NOSENE, ktorý je omnoho viac, ako len obyčajný second hand.

Zdroj: Vlado Anjel

Štýlový obchod s oblečením, ktorý ponúka ľuďom nadčasové oblečenie za priateľné ceny, a to všetko s cieľom pomôcť druhým. Second hand NOSENE sa teší veľkej popularite aj vďaka nositeľným kúskom, pri ktorých nemáte pocit, že nosíte outfity z „druhej ruky“. Skvelou správou je, že táto značka sa tento rok ukáže na módnom podujatí Fashion LIVE! a ak si túžite pozrieť ich originálne kúsky v showroome či na módnej prehliadke, určite si to nenechajte ujsť.

Mohlo by vás zaujímať: Fashion LIVE! 2017 prichádza v novom tajomnom šate. Inšpirovaný je víťaznou kolekciou NOIR od dizajnérky Andrey Pojezdálovej.

Blížiace sa prípravy na Fashion LIVE! 2017

Počas rozhovoru s manažérkou NOSENE sme sa dozvedeli viac o koncepte voňavého second handu a tiež blížiacich sa príprav na Fashion LIVE!. Pozrite si rozhovor so sympatickou Katarínou Hutyrovou, ktorá nám priblížila celú myšlienku tohto obchodu.

FEMINITY TV: V rozhovore sa tiež dozviete, ako prebiehajú prípravy novej kolekcie NOSENE

Renewals by Nosene

„Pod koncept NOSENE spadá aj naša upcyclovaná podznačka Renewals by Nosene, v rámci ktorej pracujeme či už s poškodeným noseným oblečením alebo so zvyškovými materiálmi,“ prezradila manažérka konceptu NOSENE.

Máme sa načo tešiť!

„Na kolekcii pripravovanej nielen teda na Fashion LIVE!, ale aj celkovo v rámci predajne, pracuje kolegyňa Kristína spolu so šikovným tímom dievčat v našom tíme Renewals. Snažíme sa prezentovať modely, ktoré sú nositeľné na každý deň. Počas prehliadky na Fashion LIVE! popustíme trošku fantáziu a využijeme materiály, ktoré sme nahromadili. Zatiaľ nechcem prezrádzať bližšie, ale určite sa máte načo tešiť,“ priblížila Katarína.

Prečítajte si aj: V piatok vypukne Fashion Show recyklovanej módy, ktorej ambasádorkou je Babsy Heribanová!

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba