Najlepšie miesta na nákupy v rôznych európskych metropolách: Tieto butiky určite nevynechajte!

Prinášame vám tie najlepšie tipy na obchody, ktoré by ste zaručene nemali vynechať, ak sa vyberiete do jednej z týchto európskych destinácií.

Zdroj: Profimedia

Kto by nemal rád nakupovanie? Každá z vás vždy potrebuje niečo, čo sa stáva ešte nevyhnutnejším, ak vidíme nápis "SALE" naprieč výkladom. Európa je perfektnou nákupnou destináciou, najmä pre ženy, ktoré majú tendenciu stráviť hodiny a hodiny prechádzkami po obchodoch. Od predajní, obchodných centier či drahých značkových butikov, ponúkajú tieto európske mestá najlepšiu ponuku. Doprajte si úžasné nákupy, ktoré vám zaručene vyčaria úsmev na tvári. Prinášame vám tie najlepšie tipy na obchody, ktoré by ste nemali vynechať!

Mohlo by vás zaujímať: Najštýlovejšie celebritné mamičky: Victoria Beckham opäť nesklamala, dokonalá Kate Middleton, sexi Chrissy Teigen!

Paríž

Francúzska metropola je skutočným snom každej nákupnej maniačky, takže bude skutočným umením ušetriť peniaze, ktoré si so sebou zoberiete. Nie je prekvapením, že Parížania sú často označovaní za najštýlovejších ľudí na svete. Pre tých z vás, ktorí uprednostňujú slávne značky, odporúčame ísť do tzv. nákupnej mekky. Faubourg Saint-Honoré je centrom parížskej módy! Choďte tam a nájdite si niečo pre seba od Versace, Hermes, Yves Saint Laurent a mnohých ďalších.

Miláno

Toto talianske mesto dýcha módou na každom rohu, takže buďte pripravené vidieť všetky druhy štýlov, ktoré sa navzájom miešajú. Ak patríte k šťastlivcom, ktorí si môžu dovoliť nakupovať v centre európskej módy, vaša prvá zastávka by mala byť na Via Montenapoleone. Najznámejšie centrum určené pre luxusné nákupy v Miláne, kde vás potešia butiky mnohých svetových návrhárov, ako sú Gucci, Prada a Valentino.

Londýn

Neexistuje jediná milovníčka nákupov, ktorá by nepočula o slávnej Oxfordskej ulici v Londýne. S viac ako 300 obchodmi a suvenírmi má táto ulica všetko, o čom ste len snívali, či už hľadáte športové oblečenie, starožitnosti, nábytok alebo sa len chcete obliecť na nejakú špeciálnu príležitosť. Nájdete tam slávne obchodné domy ako John Lewis či Debenhams. Ak chcete naraziť na nejaké zľavy, choďte do Primarku, masívneho obchodu s najnovšími trendmi za nízke ceny. Pre milovníkov luxusu je tu Bond Street a Mayfair, ktoré sú považované za najlepšie štvrte pre nákupné maniačky. 

Viedeň

Najdlhšou nákupnou štvrťou je Mariahilfer Straße, ktorá sa môže pochváliť obrovským množstvom obchodov, butikov, barov a reštaurácií. Nenechajte si ujsť na Landstraßer Hauptstraße, v blízkosti Rochus Market alebo Favoritenstraße. Nezáleží na tom, či máte nižší rozpočet alebo či máte peniaze navyše, Viedeň vám dokáže ponúknuť rôzne druhy tovaru za rozličné sumy.

Inšpirujte sa: Takto jednoducho ušetríte peniaze za hotel: Máme pre vás najlepšie tipy na cestovanie a dovolenku!

Mníchov

V centre mesta nájdete široký výber butikov, obchodov a obchodných domov so známymi značkami. Najobľúbenejšie miesta sú Kaufinger Straße, Sendlinger Straße a Theatinerstraße. Ak ste študentom s nižším rozpočtom, Schwabing je tým pravým miestom pre vás. Tu môžete nakupovať v predajniach z druhej ruky, kníhkupectvách, butikoch so šperkami alebo nájsť miestne trhy s tradičnými výrobkami.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba