Môj muž bol dokonalý: Kvôli tejto jednej jeho chybe som mu bola neverná a to nebolo všetko

Všetky ženy túžia po tom istom. Láske, nehe, obdive a dobrodružstve. A ak to, čo potrebujú, nenachádzaju doma, hľadajú to v náručí milencov.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Kedysi bola nevera pripisovaná skôr mužom, no dnes jej veľmi často podliehajú aj ženy. Sú ochotné riskovať dlhodobý vzťah, manželstvo aj rodinu. Hoci len pre pár nocí, kedy sa cítia skutočne milované.

Prečítajte si: Položte si túto otázku a zistite, ako je na tom vaše manželstvo: Možno je čas na nápravu

Dokonalý život

Simona je typický príklad ženy, ktorá túžila len po jednom. Láske. Je mamou trojročnej dcérky, manželkou úspešného podnikateľa, žijú v prekrásnom dome a jej muž jej vždy splní absolútne všetko, po čom túži. Teda, čo sa materiálnych vecí týka. No odkedy zostala na materskej, Jakub sa začal venovať  práci oveľa intenzívnješie. Nadobudol pocit, že ich rodina potrebuje stále viac. Chcel, aby jeho žena s dcérkou mali všetko, na čo si len spomenú. No to, čo Sime chýbalo najviac, bol on sám. 

Túžila po láske

”Je skvelé, ak môžete ísť do obchodu a neriešite, či si niečo kúpite alebo nie. Avšak to vám šťastie nezabezpečí. Čím častejšie bol Jakub v práci, tým viac sa mi vzďaloval. No a z nášho manželstva sa stala rutina, z ktorej sa vytrácala láska, vášeň a pozornosť. Už som nevedela, aké to je, keď vás niekto pobozká, či pohladká po tvári. Veľakrát som mu to aj povedala, no on ma nechcel počúvať,” hovorí Simona. 

Začalo to nevinne

A hoci si Sima cielene nehľadala milenca, stalo sa. Adama spoznala úplnou náhodou na detskom ihrisku. Slobodný otec 5-ročného dievčatka, vynahrádzal mladej žene najmä nedostatok pozornosti. Začali s deťmi chodiť na pravidelné obedy, výlety, čoraz viac času trávili spolu. Ich dcérky si vďaka malému vekovému rozdielu perfektne rozumeli, takže rodičia mali čas na dlhé rozhovory. Dokonca doma Simona manželovi rozprávala aj o novom kamarátovi. Jakub bol rád, že má jeho žena konečne niekoho, s kým môže tráviť čas, kým on pracuje. Nakoľko Sime vždy maximálne dôveroval, ani vo sne mu nenapadlo, že kamarátsky vzťah jeho ženy s Adamom zájde oveľa ďalej. 

Nemohla odolať

Dlhé rozhovory sa časom zmenili na vášnivé milovania, kým deti popoludní spali. ”Konečne som mala pocit, že som pre niekoho atraktívna, že po mne túži a že je tu pre mňa. Svojho muža som milovala, no Adam mi dával pocit, že som stále ženou. A nielen mama, ktorá plní rodičovské a manželské povinnosti. Medzi nami bola vášeň, ktorá stála za hriech.” Simona to so svojím milencom ťahala takmer rok. Počas neho jej manžel stále nič netušil. Zlom nastal, keď Sima otehotnela. Samozrejme si nebola istá, koho je dieťa. A hoci nevedela, čo bude ďalej, rozhodla sa svojmu mužovi povedať pravdu. ”Keď som zistila, že čakám bábätko, vtedy mi to všetko došlo. Uvedomila som si, ako svojho muža ľúbim a želala som si len jediné. Nech je to dieťa jeho a on mi odpustí.”

Pochopila, čo mohla stratiť

Nasledovali hodiny a dni rozhovorov, počas ktorých sa Jakub snažil svoju ženu pochopiť. Sám si uvedomil aj vlastné zlyhania. S neverou sa napokon dokázal zmieriť. Len cez to, že by mal vychovávať cudzie dieťa, sa nevedel prehrýzť. Dohodli sa, že počkajú, kým sa bábätko narodí a potom sa dohodnú, čo ďalej. Malý Matúško prišiel na svet na výročie ich svadby. Obaja to brali ako znamenie a tak sa rozhodli testy otcovstva odložiť. ”Jakub mi povedal, že cíti, že je to jeho syn a viac vraj nepotrebuje. V tom momente som to pochopila. Mám najlepšieho chlapa na svete. A Adam? Odkedy sa dozvedel, že som tehotná, už sa neozval. A na ihrisko pod našim domom, už nikdy neprišiel. Jediné, v čo dúfam je, že mi môj muž raz dokáže skutočne odpustiť." 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba