Živé bábiky, ktoré sa preslávili po celom svete: Najnovší trend láka (nielen) teenegerky k oveľa extrémnejšiemu vzhľadu

Ideál krásy je pre tieto ženy jasne zadefinovaný. Chcú vyzerať rovnako ako plastové hračky. Áno, počujete dobre. Ide o trend, ktorému podlieha čoraz viac dievčat. Živé bábiky sa stávajú novodobým fenoménom.

Zdroj: instagram.com/kovalevskaya.alina

Zdroj: instagram.com/kovalevskaya.alina

Zdroj: instagram.com/kovalevskaya.alina

Každá žena v dnešnej dobe túži vyzerať dokonale. Najnovší trend láka nielen teenegerky k oveľa extrémnejšiemu looku. Už malé dievčatká majú jediný sen. Vyzerať ako verná kópia bábik. Niektoré sa svojim vzhľadom dokonca preslávili na celom svete.

Alina Kovaleskaya

Alina Kovaleskaya je 23 ročná bábika z Ukrajiny. Jedného dňa sa zapozerela na svoje veľké oči v zrkadle a povedala si, že vyzerá rovnako ako bábika. Prispôsobila tomu svoj make -up,  začala nosiť farebné šošovky, zhodila niekoľko kíl a boom. Krásna mladá dáma sa premenila na princeznú. ”Vyzerám ako bábika. Mám malý noštek, veľké oči, malé pery a moje vlasy sú dlhé jeden meter.” Alina tvrdí, že nikdy nepodstúpila plastickú operáciu. Na svoj vzhľad si však dáva pozor. Drží prísnu diétu a vyhýba sa slnku. A keďže žije pri mori, na pláž chodí až po západe slnka. V rodnej Odese študuje psychológiu, no verí, že si nájde svojho Kena a odíde s ním do zahraničia.

Valeria Lukyanova

Presne tak ako to urobila Valeria Lukyanova. Asi najslávnejšia živá bábika, ktorá mimochodom pochádza z rovnakého mesta. Dnes už Valeria žije v Rusku. Vydala sa za bohatého podnikateľa. Ešte predtým však ohúrila Ameriku, kde sa ju snažili dať dokopy so živým Kenom. Ten však uprednostňuje skôr spoločnosť mužov. 

Venus Angelic

Táto mladá žena pochádza z Británie, no niekoľko rokov žila v Japonsku. Práve tam sa jej zapáčili anime postavičky a inšpirovali ju. Už keď oslavovala 10. narodeniny, túžila po jedinom. Podobať sa na svoju obľúbenú bábiku. Ako sa z dievčatka postupne stávala žena, snažila sa sen premeniť na realitu. Dnes svojimi videami radí dievčatám ako sa namaľovať rovnako ako bábika, ako neprísť o krásnu bielu pleť aj to, čo jesť bez toho, aby priberali. Jej videá sú pre niekoho kontroverzné, no ona tvrdí, že témy, ktorým sa venuje dôverne pozná každá živá bábika.

Aj keď sa životný štýl a vzhľad týchto žien môže zdať mnohým zvláštny, ony tvrdia, že nikdy neboli šťastnejšie. 

Foto:
instagram.com/kovalevskaya.alina
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba