Presunúť na hlavný obsah

Sexi slovenská tanečnica sa môže pýšiť vypracovaným pozadím: Viete, o koho ide?

Slovenské celebrity

Slovenská kráska sa na Zlatých pieskoch v Bratislave predviedla v mini bikinách a spôsobila doslovný rozruch. Pri pohľade na jej dokonalé krivky však pochopíte prečo.

Leto je v plnom prúde a známe osobnosti neváhajú ani chvíľu a odlietajú na dovolenky k moru. Niektoré z nich nemusia chodiť ďaleko, veď slovenskú pláž majú priamo pod nosom. Jednými z nich je aj sexi tanečníčka Natália Glosíková, ktorú sme stretli na Zlatých pieskoch. 

Mohlo by vás zaujímať: Čo je tajomstvom vždy dokonale vyzerajúcej Ivany Surovcovej? Prišli sme na to, čo sa skrýva za jej krásou!

Dokonalé krivky

Krásna brunetka sa na pláži predviedla len v úsporných plavkách, ktoré odhalili jej bezchybnú postavu a my sme ostali v nemom úžase. Natália je dôkazom, že športovať sa naozaj oplatí, o čom svedčí aj jej vypracované telo.

Výstavné pozadie

Známa tanečnica má naozaj ukážkovú postavu a najmä sexi spevnený zadok, po ktorom túži nejedna žena. Hodiny v tanečnej šále či vo fitku sa odrážajú na jej ladných krivkách a hladkej pokožke bez celulitídy. Tak, ako tajomstvo krásnej postavy je odhalené!

Dovolenkové zábery

Na dovolenke s priateľmi sa poriadne odviazala a nebála sa ukázať aj horúce zábery v plavkách. Pri pohľade na tieto dokonalé telá však nikto nenamietal a krásne fotografie pri mori si vyslúžili obrovský obdiv.

Slovenská Jennifer Lopez

Aj tak by sa dala nazvať krásna tanečníčka Natália Glosiková, ktorá svojou tanečnou figúrou a spevneným pozadím pripomína exotickú krásku Jennifer Lopez. Zdá sa, že fotograf mal na dovolenke naozaj skvelý výhľad. Čo poviete?

Inšpirujte sa: Slovenky vytasili všetky tromfy: Štíhle sexi telá našich krások vzbudzujú obdiv široko – ďaleko!

Leto v plnom prúde

Dovolenkové zábery sú vždy plné slnka, vody a dobrej energie. Na tejto fotke k tomu pribudli aj dokonalé krivky v podaní sexi tanečnice a jej kamarátky. Pri pohľade na tieto krásky nebudete vedieť, či ide o súkromný záber z lode alebo profesionálne fotenie bikín.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus