Toto sexi telo má doma krásna speváčka Alicia Keys už sedem rokov: Prečítajte si, čo dodáva iskru ich manželstvu

Talentovaná speváčka Alicia Keys je dvojnásobnou mamou a šťastnou ženou. Práve vďaka svojej rodine a manželovi prežíva najkrajšie roky svojho života.

Zdroj: instagram.com/aliciakeys

Alicia patrí medzi svojské ženy aj speváčky. Už od samého začiatku si ide svojou vlastnou cestou a v tom, čo robí sa jej darí. Vždy bola jej prioritou práve rodina a inak tomu nie je ani dnes. Doma má starostlivého manžela a dvoch chlapcov, ktorí ju robia šťastnou a spokojnou.

Mohlo by vás zaujímať: Prečítajte si radu od obľúbeného herca Toma Hanksa: Aj vďaka nej mu manželstvo trvá už viac ako 29 rokov!

Alicia je už sedem rokov manželkou hudobníka Kaseema Deana, ktorý vystupuje pod umeleckým menom Swizz Beatz. Len nedávno oslávili spolu výročie svadby a podľa fotografií a jej vlastných slov si tento moment naplno vychutnali. Alicia nikdy nešetrí slovami plnými lásky a pod nasledujúcu fotografiu napísala: "Vďaka tebe sa cítim ako prirodzená žena."

Práve s týmto mužom má Alicia synov s nezvyčajnými menami - Egypt a Genesis, ktorých nadovšetko miluje a čas strávený s nimi si skutočne užíva.

Na túto tradíciu nedá dvojica dopustiť

Alicia pre magazín People prezradila, že tajomstvo ich šťastného manželstva stojí na tajných víkendových stretnutiach, ktoré spolu už roky absolvujú. Vraj sa radi navzájom prekvapujú a cez víkend chodia na nové miesta s tým, že vždy jeden netuší, kde sa pôjde. Toto "tajné rande" má svoje čaro.

Inšpirujte sa: Zamilovali sa do seba, keď mali 9 rokov: Dnes spolu vďaka jednej veci oslavujú 93!

Okrem tajných rande je to určite aj rešpekt a úprimnosť, bez ktorých by žiadne manželstvo dlho nefungovalo. Zdá sa, že Alicia prežíva najkrajšie obdobie svojho života po boku muža, ktorý ju miluje a my dúfame, že tých spoločných rokov prežijú čo najviac. 

Chodíte aj vy s manželom často na spoločné rande?

áno
11
nie
65
nemám manžela
36
Hlasovalo: 112

Foto:
instagram.com/aliciakeys, instagram.com/therealswizzz, SITA
Zdroj:
people.com, DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba