Presunúť na hlavný obsah

Veronika Husárová sa o seba aj ako mamička stará. Pozrite sa, čo ju robí ešte krajšou

Krása

K známym ženám, ktoré sa z času na čas odtrhnú od materských povinností a doprajú si chvíľku iba pre seba, patrí aj krásna Veronika Husárová. Kam obvykle smerujú jej kroky?

Modelka a bývalá profesionálna tanečníčka patrí ku klientom Inštitútu estetickej medicíny v Pezinku už niekoľko rokov. Za tento čas absolvovala niekoľko procedúr z širokej ponuky neinvazívnych zákrokov, vrátane LPG, lymfodrenáže či oxygenoterapie. „IEM je miesto, kde si vždy oddýchnem a načerpám novú energiu. Personál, moderné zariadenie a samozrejme pútavý interiér, sú pre telo i dušu doslova balzamom. Aj preto sa tu cítim úžasne, a ak sa aj niekedy ráno zobudím v zlej nálade, tu zo mňa opadne všetok stres,“ nešetrí chválou na známu kliniku mamička dvojročného Alexa. A čo ju do Inštitútu estetickej medicíny priviedlo tentokrát?

Po úprave pier túžila roky

„Pred zhruba dvoma rokmi som si všimla, že jednu stranu pier mám o kúsok nižšie než druhú. Túto asymetriu som sa rozhodla skorigovať v IEM a keďže nemám strach z ihiel, nebránila som sa ani aplikácii kyseliny hyalurónovej,“ prezradila šarmantná Veronika. A práve k jej aplikácii pristúpila aj MUDr. Lucia Drahovská, ktorá zákrok realizovala. Zvolila pritom produkt gélovej konzistencie, ktorý sa bežne nachádza v ľudskej pokožke. „Gél obsahujúci kyselinu hyalurónovú určený na aplikáciu do pier je totiž mäkší, poddajnejší a pery sa dajú pekne tvarovať. Dodá sa im želaný objem, zvýraznia sa kontúry, pozdvihnú sa padnuté kútiky a skoriguje prípadná asymetria. Pery sa môžu opticky skrátiť, predĺžiť, dajú sa vyplniť drobné „fajčiarske“ vrásky okolo pier,“ vysvetlila nám dôvody doktorka Drahovská. Ako odborníčka taktiež prezradila, že bolestivosť zákroku je iba minimálna, klientky ho hodnotia skôr nepríjemne, než bolestivo. Aj to je možno dôležitá informácia pre dámy, ktoré by zákrok rady podstúpili, no doposiaľ sa ho z obavy o výsledok či bolesti odsúvali.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -