Presunúť na hlavný obsah

Zistite, či vám klame: Tieto zmeny správania vášho muža rýchlo prezradia

Partnerské vzťahy

Pokiaľ si nie ste istá, či vám hovorí pravdu, alebo sa vám opäť snaží klamať, všimnite si tieto veci. Prezradia ho aj bez toho, aby ste sa ho museli na danú vec znova pýtať.

Klamstvo je považované za najhorší prehrešok vo vzťahu. Práve vďaka nemu vznikajú všetky konflikty a rozpadávajú sa vzťahy, či manželstvá. Niekedy sa ani nemusíme dlho snažiť na to, aby sme zistili, či nám náš partner, alebo partnerka klame. Správanie človeka prezradí rýchlejšie ako slová.

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie, v ktorom sa muž narodil prezradí, po akej žene túži: Baran chce súťaživú ženu, Ryby zase milujúcu

Začne byť na vaše bežné otázky alergický

Pokiaľ sa pri rozhovore s vami začne správať nervóznejšie a máte pocit, že ho každá osobnejšia otázka vytáča, zbystrite. Pravdepodobne vám váš partner nehovorí pravdu, alebo sa snaží niečo zatajiť. Ak by nemal problém, nevadilo by mu hovoriť o tom, aký mal deň, kde bol, alebo s kým trávil čas po práci.

Pri odpovediach si dáva načas

Klamára spoznáte aj podľa toho, že pri normálnej odpovedi potrebuje viac času ako inokedy. Jednoducho si musí vymyslieť niečo, čím vás upokojí a to mu trochu času zaberie. Okrem toho majú klamári potrebu otáčať otázky na vás, poprípade hovoriť nezmysly, ktoré spolu vôbec nesúvisia.

Zvyšuje hlas

Keď niekto túži po tom, aby ste mu uverili, začne zvyšovať intenzitu svojho hlasu. Je to tak, že keď sa zrazu dostanete do úzkych, musíte z toho von čo najskôr.

Opakuje sa

Hovorí sa, že pravdu stačí povedať raz, kým klamstvo treba opakovať viackrát. Hlavne preto, aby tomu dotyčná osoba uverila, keďže opakovaná lož sa po istom čase stane "pravdou."

Dotýka sa tváre, škriabe si plece, alebo prekrižuje nohy

Nervozita spraví svoje a preto je možné, že sa klamár prezradí aj takýmto spôsobom. Jednoducho musí vašu pozornosť odviesť inde a tak začne robiť všetko možné počas toho, ako vám klame.

"Neuveríš tomu, ale..."

Obľúbenou vetou klamárov je aj veta, ktorá začína niečím, čomu by ste vraj neverila, alebo, čo nezvyčajné sa stalo. Väčšinou práve za týmto úvodom nasledujú obrovské klamstvá.

Čítajte aj: Každá partnerská, či manželská hádka by sa mala držať tohto pravidla: Váš vzťah sa prirodzene zlepší

To, či vám muž klame, alebo nie, zistíte podľa už spomenutých znakov, ale najlepšie spravíte, ak budete počúvať svoj vlastný šiesty zmysel. Vy svojho partnera poznáte najlepšie a viete, keď sa s ním niečo deje. 

- Najčítanejšie -