Na svoje krivky sú hrdé: Pozrite si sexi, krásne a hlavne ženské postavy našich známych Sloveniek

Tieto známe tváre nie sú ani vychudnuté a ani ich to príliš netrápi. Nemá ani prečo, keďže ich ženské postavy sú atraktívne a sexi.

Zdroj: instagram.com/zuzanavackova, instagram.com/janamutnanska, instagram.com/karinhaydu

Zdroj: instagram.com/zuzanavackova, instagram.com/janamutnanska, instagram.com/karinhaydu

Ženskosť sa stáva v dnešnej dobe neodmysliteľnou súčasťou a krivky sú na niektorých ženách jednoducho sexi. Nie je to tak len vo svete vďaka sestrám Kardashianovým, ale aj tu u nás na Slovensku.

Prečítajte si: Rovnako staré Slovenky, ktoré vyzerajú odlišne: Dara Rolins má rovnaký vek ako Eňa Podzámska a čo ďalšie?

Karin Haydu

Obľúbená a talentovaná herečka Karin Haydu vyzerá už dlhé roky rovnako. Jej ženská postava sa páči nejednému mužovi a my sa tomu ani nečudujeme. Občas si Karin zabehá, alebo vybehne na bicykel, ale nič nepreháňa. Jej postava je jednoducho ukážková aj vďaka tomu, že má samú seba rada.

Dominika Cibulková a Barbora Franeková

Obe naše krásne Slovenky sa môžu pochváliť sexi krivkami. Sympatické na nich je to, že si užívajú život, nestresujú sa a pracujú na sebe. Sú dôkazom toho, že krása sa skrýva v iných veciach, ako len v štíhlej postave.

Vierka Ayisi

Exotická tanečnica a trénerka Vierka má svoju ženskú postavu aj vďaka genetike. Nikdy ju však netrápilo, že nevyzerá inak a práve to bol dôvod, prečo ju ľudia vnímajú ako príťažlivú a krásnu ženu.

Zuzana Vačková

Herečka a mama Zuzana Vačková je ženou s postavou krv a mlieko. Svoju postavu si však udržiava športom, prechádzkami a aktívnym spôsobom života. Na to, že oslávi čoskoro 50-tku vyzerá výborne.

Jana Mutňanská

Spisovateľka Jana Mutňanská si rovnako ako ostatné ženy užíva leto naplno a aj ona sa už stihla pochváliť fotkou v plavkách. Ona sama to nikdy s diétami nepreháňala a so svojou postavou bola spokojná. Uznávame, že vyzerá skutočne žensky.

Mohlo by vás zaujímať: Sexi slovenská tanečnica sa môže pýšiť vypracovaným pozadím: Viete, o koho ide?

Lucia Mokráňová

Bývalá účastníčka Farmy Lucia Mokráňová je dnes fitness trénerka a poriadne na sebe pracuje. Výsledky môžete vidieť na jej aktuálnej forme. Pevná a hlavne ženská postava jej pristane.

Ktorá zo Sloveniek je vám najviac sympatická?

Karin Haydu
91
Dominika Cibulková
27
Barbora Franeková
14
Vierka Ayisi
38
Zuzana Vačková
700
Jana Mutňanská
30
Lucia Mokráňová
97
Hlasovalo: 997

Foto:
instagram.com/zuzanavackova, instagram.com/janamutnanska, instagram.com/karinhaydu, instagram.com/domicibulkova, instagram.com/vierka_ayisi, instagram.com/luciamokranova
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba