Speváčka Mária Čírová bola prekrásna nevesta: V týchto šatách povedala ÁNO svojmu dlhoročnému priateľovi

Po deväťročnom vzťahu si v sobotu 19. augusta povedali svoje áno úspešná speváčka Mária Čírová a jej partner, hudobný producent Marián Kachút. Dvojica sa rozhodla spečatiť svoj partnerský zväzok iba pred zrakmi najužšej rodiny.

Zdroj: Pretty photography

Po deviatich rokoch spoločného života sa svoju lásku rozhodli oficiálne spečatiť speváčka Mária Čírová a producent Marián Kachút. Jeden z najkrajších a najostrejšie sledovaných párov slovenského šoubiznisu sa vzal v tichosti a sobáš až do poslednej chvíle v médiách neavízoval. 

Cez týždeň sme vás informovali: Úspešná speváčka Mária Čírová: Už o pár dní povie ÁNO mužovi svojho života, s ktorým má tieto dve krásne deti

„S Maroškom sme boli zasnúbení celých deväť rokov,“ prezrádza speváčka. „Svadba bola teda od začiatku v pláne, ale ako to býva, vždy ju v plánoch niečo posunulo, v našom prípade narodenie prvého či druhého dieťatka, pracovné povinnosti a podobne. Pred pár mesiacmi sme sa obaja zhodli, že deti už vyrástli, takže už si svadbu užijú spolu s nami. Veľmi sa tešíme a vnímame to ako ďalší dôležitý životný posun v našom vzťahu. Myslím si, že je krásne a naozaj výnimočné, ak si niekto dokáže povedať áno aj po deviatich rokoch spoločného života a s dvomi deťmi. Som rada, že tento okamih prišiel práve teraz,“ dodáva Mária

Ako miesto na konanie sobáša i hostiny si dvojica vybrala romantické priestory nitrianskeho hotela Zlatý kľúčik. Ako obaja prezrádzajú, práve tento hotel je ich obľúbeným miestom, kde s kapelou často prespávajú, keď cestujú po Slovensku kvôli koncertom a vystúpeniam. „Je to už taký náš domovský hotel, keď potrebujeme, vždy tam radi prespíme, cítime sa tam dobre, je to pokojné miesto s krásnym výhľadom na celú Nitru, s výborným jedlom a dýcha romantickým provensálskym štýlom, čiže ideálne miesto na svadbu,“ hovorí speváčka a na margo augustového termínu svadby dodáva, že jediným kritériom pri výbere dátumu bolo, aby bola svadba počas školských prázdnin.

Mária v krásnych šatách od ateliéru Pronovias Barcelona

Nevesta sa vydávala v svadobných šatách od ateliéru Pronovias Barcelona zo svadobného salónu WEM Márie Miklánkovej a ženícha obliekla značka Lombardi Fashion House. Svadobné šaty speváčka doplnila rodinnými šperkami po svojej babičke a popolnočné šaty dozdobila šperkami z dielne slovenskej šperkárky Lucie Šimončič, značky SKVOST. 

Neprehliadnite: VIDEO: Mária Čírová prezradila, kto stojí za jej stylingom, Lucia Sládečková nepreferuje výstrihy, ale skôr decentný štýl

Šaty pre družičky dodal salón SUAY, ktorý vlastní Miss Supranational Europe 2015 Petra Sliacka, rod. Denková. Oblečenie pre malé družičky a družbov dodala značka Lindex. 
Hotel Zlatý kľúčik sa postaral nielen o svadobné priestory, ale tiež o svadobné menu. Víno pre svadobčanov dodala spoločnosť WLC, Wine Lovers Club a someliér Roman Milata. O hudbu sa počas svadby postaral dlhoročný kamarát ženícha a nevesty, DJ Carlo.

Na bezproblémový priebeh sobáša a svadobnej hostiny dozerala svadobná agentúra Spicy Wedding. My s redakciou Feminity sa pripájame ku gratuláciám a mladomanželom želáme všetko dobré!

Páči sa vám Mária Čírová ako nevesta a jej šaty?

Áno
603
Nie
36
Neviem sa rozhodnúť
10
Hlasovalo: 649

Foto:
Pretty photography
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba