Slovenská modelka Erika Palkovičová na dovolenke v raji: Tieto zábery z Bali nás doslova uchvátili!

Keď sa spojí ženská krása s krásou prírody, nemôže to dopadnúť inak, ako skvelou sériou fotografií. Zábery slovenskej modelky z Elite Bratislava, Eriky Palkovičovej z indonézskeho ostrova Bali sme si zamilovali na prvý pohľad!

Erika Palkovičová a jej najkrajšie zábery z ostrova Bali

Erika Palkovičová a jej najkrajšie zábery z ostrova Bali

Zdroj: instagram.com/eripalko

Slovenská topmodelka z agentúry Elite je známou nielen doma, ale aj v zahraničí. Úspešná kráska si počas svojej modelingovej kariéry stihla nazbierať významné spolupráce so zvučnými menami a v módnom biznise stále napreduje. Jej sociálna sieť je plná inšpiratívnych fotografií, kde môžete nájsť jej profesionálne zábery z fotení či súkromného života. Aktuálne nás očarila krásnymi fotografiami z indonézskeho ostrova Bali, kde sa vybrala na dovolenku. Vstúpte do raja spoločne s modelkou Erikou Palkovičovou a nechajte sa unášať nezameniteľnou atmosférou.

Poznáme finalistov Schwarzkopf Elite Model Look 2017 pre Slovenskú a Českú republiku. Hlasujte za svojich favoritov!

Prečítajte si aj: Oslnivá Erika Palkovičová pre FEMINITY: Slovenka, ktorá vás na pohľad zhypnotizuje

Chuť exotiky

Pri pohľade na jej zábery z dovolenky budete mať pocit, že ste sa ocitli v raji. Slovenská topmodelka z agentúry Elite sa vybrala dovolenkovať do krajiny, ktorá je známa svojou prekrásnou prírodou. Ostrov Bali nás očaril rovnako, ako jej skvelé fotografie plné inšpirácie.

Dokonalé zábery

Jej prepracované fotografie budia dojem, že Erika si na svoju dovolenku pribalila celý tím fotografov a stylistov. Pravdou je, že na svoju exotickú cestu sa vybrala so svojím priateľom, ktorý je aj autorom týchto prekrásnych záberov. 

Oáza pokoja

Rozprávkovú krajinu striedajú nádherné príbytky, v ktorých si Erika našla aj svoju oázu pokoja. Kúpeľ pod holým nebom s nezameniteľnou atmosférou by si zaručene vyskúšala každá z vás. Možno vás táto krásna modelka inšpiruje k výberu ďalšej dovolenky.

Ako z filmu

Západ slnka, výhľad na more a dopadajúce lúče vytvárajú naozaj skvelé prostredie na bezchybný záber. Musíme priznať, že Erika má skvelý cit pre detail a jej instagramové fotografie sú naozaj očarujúce. 

Spoznávanie miest

Ak ste aj vy milovník cestovania a radi objavujete nové miesta, Bali je pre vás ako stvorené. Táto slovenská topmodelka nás uchvátila výberom destinácie a momentmi, ktoré zachytila na fotoaparát!

Inšpirujte sa: Modelka Erika Palkovičová, model Dominik Oravec a ďalší v sebe skrývajú talent! Okrem modelingu sa venujú týmto záľubám

Divožienka

Talentovaná modelka si na indonézskom ostrove užíva voľné chvíle a fanúšikov teší pravidelnými fotografiami, ktoré zverejňuje na svojej sociálnej sieti. Erika je modelkou, ktorú sa zaručene oplatí sledovať na instagrame, najmä v prípade, ak ste rovnaký milovník cestovania a pekných záberov.

Foto:
instagram.com/eripalko
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba