Presunúť na hlavný obsah

Chýbajú vám orgazmy? Vyskúšajte cviky pre lepší sex

Sex

Viete si užiť milovanie s partnerom ale orgazmus počas sexu pre vás ani zďaleka nie je samozrejmosťou? Nezúfajte, cesta k nemu nie je až taká komplikovaná. Ak vám nerobí problém, dosiahnuť vyvrcholenie počas „sólovej jazdy“, určite si ho môžete užívať aj počas milostných hrátok vo dvojici. Vyskúšajte naše tipy a jednoduché cviky pre lepší sex.

Zabehajte si (a nezabudnite na strečing)

Ak chcete prežívať intenzívnejšie vzrušenie, je dôležité, dbať o zdravie vášho srdcovo-cievneho systému a zdravý krvný obeh. Ak bude vaše telo dostatočne prekrvené, užijete si viac milovanie a orgazmus bude stáť za to. Medzi cviky pre lepší sex teda môžeme zaradiť aj beh, nordic walking, aerobik, plávanie a prakticky každý šport, ktorý nám dokáže primerane rozprúdiť krv.

Tip: Zapojte do športových aktivít aj vášho partnera. Sex po spoločnom cvičení podporí i jeho libido a môže sa stať vaším malým spoločným rituálom.

Kegelove cviky 3x denne

Tieto jednoduché cvičenia môžete robiť kedykoľvek – v práci, pri čítaní novín a pokojne aj na káve s kamarátkou. Niekto si nič nevšimne – cvičíte totiž svaly vášho panvového dna. Sťahujte a uvoľňujte svalovú skupinu, ktorou ovládate prúd močenia, keď vykonávate malú potrebu. Kegelove cviky zlepšia prekrvenie vašich pohlavných orgánov, vďaka čomu pri milovaní skôr dosiahnete orgazmus.

Dychové cvičenia

Dýchanie pri sexe je úplná samozrejmosť – avšak dá sa správnym dýchaním zlepšiť jeho kvalita? Touto témou sa zaoberá napríklad tantra. Medzi cviky pre lepší sex, spojené s dýchaním patrí synchronizovaný dych. Pri ňom sa spolu s partnerom snažíte dýchať v rovnakom rytme, čím sa na seba ešte viac napojíte. Zároveň zvýšite sexuálnu príťažlivosť a intimitu medzi vami. Cesta k orgazmu bude možno o niečo pomalšia, ale bude to stáť za to!

P.S.: Keď samotné cviky pre lepší sex nestačia, nehanbite sa a zapojte do hry napríklad sexuálne hračky. Vibrátory v kombinácii so stimulujúcim lubrikačným gélom dokážu divy… Vyhraďte si dostatok času na „cvičenie“ – najlepšie celú noc. Ak chcete pomôcť vášmu partnerovi s výdržou, môžete mu prichystať prekvapenie v podobe tabletiek na oddialenie vyvrcholenia

- reklamná správa -