Presunúť na hlavný obsah

Najlepší štýl ulíc z týždňa módy v Kodani: Copenhagen Fashion Week 2017 priniesol množstvo inšpirácie!

Móda

Predstavujeme vám tie najštýlovejšie outfity z týždňa módy v Kodani. Tieto kúsky nás zaujali svojím prevedením a odlišnosťou.

Obdobie fashion weeku milujeme pre jeho rôznorodosť a večnú inšpiráciu v podobe outfitov! Kde jeden týždeň módy končí, druhý začína a my sa tak nevieme vynadívať, aké nadčasové kombinácie dokážu ľudia z oblasti módy vymyslieť. Nahliadnite spoločne s nami do pouličného štýlu z významnej módnej udalosti v Kodani.

Mohlo by vás zaujímať: Vancouver Fashion Week 2017 sa blíži: Prinesie so sebou multikulturalizmus a extravaganciu v podobe samotných dizajnérov

Pruhované motívy

Pásikavá sukňa po členky s áčkovým strihom a z ľahkej látky je výrazným prvkom, ktorý dominuje v tomto looku. Všimnte si detail v podobe červených ponožiek a lodičiek v rovnakom odtieni. Odvážna kombinácia, ktorá však pôsobí naozaj štýlovo.

Kvetinové vzory

Kvetinové vzory sú stále v kurze a hlásajú štýl nekončiaceho leta. Páči sa nám zladenie sukne a špicatých lodičiek s rovnakou potlačou. Zaujímavý a originálny výber, ktorý si okamžite všimnete. K dokonalosti chýba už len kvalitná biela košeľa a doplnky v podobe slnečných okuliarov a kabelky.

Strapce a široké nohavice

Trendy, ktoré sú aktuálne veľmi obľúbené si našli svoje miesto v tomto štýlovom looku. Široké nohavice na gombíky zlaďte s originálnou obuvou, ktorá ozvláštni váš celkový vzhľad. Zvoľte strapcovú pletenú kabelku a váš retro look je na svete

Retro

Pri pohľade na tento outfit budete mať pocit, že ste sa vrátili do obdobia "hippies". Deti kvetov sa v tomto prípade zmenili na štýlových mladých ľudí, ktorí sa neboja ukázať svoju osobnosť prostredníctvom módy. Vzorované dlhé sako s volánmi, hranatý rám slnečných okuliarov a šľapky na vyvýšenom podpätku, považujeme za najlepšie prvky.

Inšpirujte sa: VIDEO: Najkrajšie modely z módnej prehliadky Dior Couture jeseň/zima 2017: Tieto nás očarili najviac!

Dominantná farba

Výrazná červená ako dominantná súčať outfitu je skvelou voľbou v prípade, že túžite po pozornosti. Tento look v nás vyvoláva pocit nadčasového outfitu, ktorý si môžete obliecť v rôznych obdobiach a stále pôsobiť elegantne a šik.

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus