Presunúť na hlavný obsah

Viete, s akým mužom máte dočinenia? Dve veci si musíte všimnúť čo najskôr

Partnerské vzťahy

To, že sa vám zdá na prvý pohľad sympatický, ešte nič neznamená. Overte si to, aký je v skutočnosti aj podľa týchto dvoch vecí.

My ženy dokážeme prehliadnuť niekoľko dôležitých veci hlavne v období keď sa bezhlavo zamilujeme. Nie je to iba problém mladých dievčat, ale aj žien po tridsiatke. Jednoducho máme slabosť na mužov, ktorí ani zďaleka nie sú pre nás ideálnou voľbou.

Čítajte aj: Tajomstvá príťažlivosti Carrie Bradshaw, ktoré sa od nej môžeme učiť: Pre toto bola pre pána Božského stále nedobytná

Pokiaľ chcete mať jasno v tom, s kým sa stretávate, alebo s kým v noci zaspávate, všimnite si niektoré veci. Možno zostanete nemilo prekvapené, alebo si naopak overíte len to, čo ste si už mysleli, len ste si to nedokázali priznať. Ako ste na tom?

Trpezlivosť a ovládanie emócií

Práve vďaka tejto vlastnosti si dokážete o mužovi veľmi rýchlo vytvoriť obraz. Je dôležité, aby vášmu partnerovi, či budúcemu manželovi nechýbala trpezlivosť. Ak zároveň dokáže ovládať svoje emócie a nevybuchne pri každej maličkosti, môžete si byť istá, že ste našli normálneho, rozumného a zrelého muža. Emocionálna inteligencia je kľúčová nielen pre neho, ale aj pre vás. Práve ona vám zaručí dlhodobý úspech, zdravý vzťah a manželstvo.

Správanie sa v spoločnosti

Aj taký malý detail, akým je správanie sa v spoločnosti a medzi bežnými ľuďmi, vie o mužovi povedať veľa. Všimajte si to, ako sa správa ku ľuďom, ktorých nepozná a ktorí ho v podstate nezaujímajú. Veľa zistíte z komunikácie s čašníčkou, upratovačkou, človekom, ktorý ho o niečo požiada, či z iných bežných situácií, do ktorých sa obaja dostanete. Pokiaľ je arogantný, za každú cenu dominantný, alebo strháva na seba pozornosť pri každej príležitosti, zbystrite. Žiadny človek jednoducho nemá právo správať sa ku ľuďom pohŕdavo len preto, že neznamenajú to, čo on. Dajte si pozor na to, aby sa tak jedného dňa nesprával aj ku vám.

Prečítajte si: 5 vecí, ktoré na mužovi nikdy nemeňte: Držte sa našich zásad a zaručene si ho udržíte pri sebe

Samozrejme, že záleží aj na iných veciach a povahových vlastnostiach, ale tieto si všimnite predsalen čo najskôr, aby ste neskôr predišla zbytočnému sklamaniu. Dobrý a vychovaný muž jednoducho vie, čo sa patrí, cení každého rovnako, nerobí rozdiely a hlavne vie ovládať svoje emócie

Sú tieto veci pre vás dôležité?

spolu hlasovalo 334 ľudí

áno
310
nie
24

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus