Presunúť na hlavný obsah

Ideálne pre mamičky s deťmi a pre všetkých používateľov mobilných telefónov: Novinka, vďaka ktorej vášmu telefónu už nič nehrozí

Zábava

Život bez mobilného telefónu si dnes vie predstaviť už len málokto. Jednoducho sa stal súčasťou, bez ktorej to nejde. Pokiaľ sa vám už niekoľkokrát stalo, že vám ten váš spadol a museli ste kupovať nový, nasledujúce slová vás potešia.

Niekoľko známych tvárí slovenského šoubiznisu sa len prednedávnom zúčastnilo zaujímavej akcie, počas ktorej bola predstavená novinka na trhu v oblasti displejov – WowFitIt. Vďaka svojmu zaujímavému a hlavne unikátnemu konceptu zaujala mnohých. 

Prečítajte si aj: Tieto Slovenky vedia, čo im pristane: Kristína Kormúthová sexi aj v teniskách, tip-top Romana Škamlová a ďalšie

Ak ste majiteľom telefónu, notebooku, či tabletu, pravdepodobne ste museli už niekoľkokrát riešiť poškriabaný displej, rozbitú obrazovku, či inú nehodu, ktorej sa nevyhne zrejme nikto. Vďaka novinke – WowFixIt nebudete potrebovať žiadnu ďalšiu ochranu vášho telefónu, keďže ide o unikátnu technológiu. Ochrana nanesená v tenkej vrstve pokryje dokonale celý dispej, či obrazovku a vy už nič viac riešiť nemusíte.

Na trhu je v súčasnosti cez 20 tisíc rôznych typov mobilov, smarfónov i tabletov a každý mesiac pribúdajú nové. S ochrannými fóliami k týmto zariadeniam je to už horšie. Stane sa, že nesedí rozmer fólie a o životnosti ani netreba písať. Izraelskí vývojári preto prišli s univerzálnou technológiou Wowfixit, ktorá sadne akémukoľvek zariadeniu a vďaka jednoduchej aplikácii aj každému majiteľovi zariadení s displejom. Kúpiť si ju môžu prostredníctvom e-shopu www.wowfixit.sk, v 720-tich pobočkách Slovenskej pošty, NAY elektrodomoch, PC servis alebo v predajniach GG Tabak v obchodných centrách a kioskoch. 

Mamičky s malými deťmi určite ocenia hlavne to, že táto ochrana je antibakteriálna, neobsahuje žiadne toxické látky a je šetrná k prírode.

Jednoduchá aplikácia

Tekutá vrstva skla Wowfixit sa dá aplikovať na akékoľvek zariadenie a zvládnu ho aj menej zruční. Postup nanášania pozostáva z troch jednoduchých krokov. Najskôr je potrebné zariadenie očistiť handričkou napustenou alkoholom a preleštiť handričkou z mikrovlákna. V druhom kroku stačí rozotrieť po celom displeji nanotechnológiu, ktorou je napustená handrička číslo 2. Aplikácia trvá 90 sekúnd. Potom treba nechať displej zariadenia vysušiť minimálne jednu minútu, pokiaľ  tekuté sklo k povrchu priľne a stuhne. V poslednom kroku stačí displej už iba opätovne preleštiť handričkou z mikrovlákna. Takto nanesená vrstva tekutého skla chráni displej pred poškriabaním, rozliatím vody, či poškodením nárazom. 

Mohlo by vás zaujímať: Aké vreckové dávate svojmu dieťaťu? Jeho výška by mala závisieť od nasledujúcich vecí

Po nanesení tekutého skla WowFixIt zostanú vaša obrazovka, či displej krištáľovo čisté, citlivejšie na dotyk a hlavne získajú lepšiu ostrosť a celkový jas.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe