Presunúť na hlavný obsah

Tri dôvody, prečo si muži nevyberajú dokonalé ženy: Nie je to vo vás, ale v tomto

Partnerské vzťahy

Ak ste náhodou už dlhšie sama, alebo sa vám len vo vzťahoch jednoducho nedarí, nezúfajte. Možno je za tým jeden z nasledujúcich dôvodov.

Niekedy sa nestačíme čudovať nad tým, ako je možné, že naša krásna a inteligentná kamarátka je stále sama. Napriek tomu, že má všetko a správa sa ako dokonalá bytosť, muži sa jej už dlhšie vyhýbajú. Viete, čo je za tým?

Čítajte aj: Jednu vec pre svojho muža nikdy nerobím: Vďaka tomu ma rešpektuje už roky

Existuje niekoľko dôvodov, prečo si muž nezačne s "dokonalou" ženou a my sme pre vás práve z nich vybrali tri hlavné. Možno sa vy, alebo vaša známa, či kamarátka v nasledujúcich slovách nájdete. 

Dokonalým výzorom priťahujú nesprávnych mužov

Hoci to neznie práve najlepšie, ale krásne a sexi ženy priťahujú v prvom rade mužov, ktorí chcú iba jedno. Práve preto sa môže stať, že vám vzťahy nevydržia, alebo sa vám po pár stretnutiach dotyčný už neozve. Aj keď to nie je ani tak vaša chyba, napriek tomu si môžete pomôcť tým, že nebudete nosiť príliš vyzývavé kúsky a nepodľahnete mužom, ktorým ide iba o jedno. Dôležitý je správny výber z vašej strany a hlavne trpezlivosť. 

Krásne a inteligentné ženy sú postrachom

Nie preto, že by im niečo podstatné chýbalo, ale skôr preto, že presne vedia, čo od vzťahu očakávajú. S mužom si nezačínajú na skúšku, či na jednu noc, ale nového partnera berú už od samého začiatku ako budúceho manžela. Tohto sa však muži boja a preto sa takýmto "pripraveným ženám na manželstvo" vyhýbajú. Nie je s nimi totižto až taká zábava ako so ženami, ktoré si nič neplánujú, nič neočakávajú a život si užívajú naplno. Stresovať sa tým však nemusíte, lebo ten správny muž nebude hľadať hry, ale seriózny vzťah.

Mohlo by vás zaujímať: Po tom, ako sa ku mne môj muž nasťahoval, som zistila, že ho nemôžem vystáť: Tolerovali by ste toto?

Vo všetkom si vystačia samé

Ak muž vidí, že žena, o ktorú má záujem je inteligentná, ambiciózna, úspešná, pracovitá, šikovná, krásna a podobne, vyhne sa jej. Nie preto, že by nebola dobrou partnerkou, ale preto, že pôsobí na svoje okolie tak, že nikoho ku šťastiu nepotrebuje. Muž by sa preto v takomto vzťahu cítil úplne zbytočný a hlavne jeho ego by si čo to vytrpelo tiež. Uvedomte si, že muži nechcú, aby ich ženy vedeli všetko, všade boli a vo všetkom ich poučovali. Muž sa chce a vždy chcel cítiť ako muž. S týmto nič nenarobíte. Svojich titulov sa však napriek tomu vzdať nemusíte, len berte život trocha jednoduchšie a nechcite mať stále všetko pod svojou kontrolou. Dovoľte mu, aby sa o vás snažil a cítil sa pri vás ako muž.

A čo vy, máte po svojom boku partnera?

spolu hlasovalo 405 ľudí

áno
194
nie
211

- Najčítanejšie -