Presunúť na hlavný obsah

V takejto polohe ste princa Harryho ešte nevideli: Je šikovnejší, ako si možno myslíte

Zahraničné celebrity

Nielen William je výnimočný člen kráľovskej rodiny, ale aj jeho brat zdedil talent, ktorý jeho partnerka určite v budúcnosti ocení. Toto ste o princovi Harrym vedeli?

Súrodenci William a Harry neboli nikdy rivalmi, práve naopak. Skvele sa dopĺňali a už odmalička boli priateľmi. Kým o Williamovi a jeho kuchárskych schopnostiach veľa nevieme, Harry je na tom inak.

Mohlo by vás zaujímať: Princ Harry a okúzľujúca Kate Middleton majú výborný vzťah: Aj túto činnosť robia spoločne najradšej

Princ Harry sa pred istým časom ukázal ako šikovný kuchár, keď v rámci dobročinnej akcie a počas návštevy Afriky napiekol chutné a tradičné "donuty". Pozrite, ako mu to pri pečení pristalo.

Podľa fotografie sa zdá, že si túto aktivitu princ Harry užíval a nebola mu uplne cudzia. Už v minulosti magazín Vanity Fair uviedol, že Harry sa snažil svoju expartnerku Cressidu Bonas získať späť práve tým, že pripravil pre ňu večeru. To, ako to dopadlo však nie je známe.

Okrem tohto pokusu tiež pomáhal vojakom na Novom Zélande pripraviť jedlo tradičným spôsobom hangi. Väčšinou sa týmto spôsobom pripravuje koreňová zelenina, sladké zemiaky v kombinácií s mäsom, alebo rybou. 

Prečítajte si aj: Obľúbené raňajky krásnej Meghan Markle: Partnerka princa Harryho sa už roky stravuje rovnako

Ako sa zdá, princ Harry je v niektorých veciach úplne bežný a normálny človek. Sám si nakupuje a nemá žiadne prehnané požiadavky, či maniere. Možno aj kvôli tomu si získal srdce krásnej herečky Meghan Markle, s ktorou tvoria pár už takmer rok. Ona sama sa na svojom profile už v minulosti stihla pochváliť nejakými receptami a jedlami, ktoré pripravila.

Je vám sympatický člen kráľovskej rodiny, princ Harry?

spolu hlasovalo 521 ľudí

áno
502
nie
19

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus