Top letné stylingy známych Sloveniek: Tieto presne vedia, čo im pristane aj v čom byť za hviezdu leta!

Prominentné doktorky, missky aj moderátorky. Smelo by sme ich všetky mohli nazvať slovenskými módnymi ikonami. Ich výber letných stylingov lahodil určite nielen oku odborníka, ale prinútil možno prehodnotiť aj náš letný šatník, čo poviete?

Soňa patrí rozhodne medzi slovenské módne ikony a je aj takým módnym chameleónom

Soňa patrí rozhodne medzi slovenské módne ikony a je aj takým módnym chameleónom

Zdroj: instagram.com/sonaskoncova/

Luxusná Alena Pallová

Nie je žiadnym tajomstvom, že táto žena si na luxusné módne kúsky naozaj potrpí.  Na svojej sociálnej sieti tiež dodala, že móda je jej vášeň. Alena preferuje eleganciu a nebojí sa byť odvážna. Práve preto sme od jej letného šatníka očakávali asi najviac. Prominentná doktorka nesklamala a takto vyzeralo elegantné a luxusné leto v jej podaní. 

Mohlo by vás zaujímať: DOD v Markíze: Nežná Miriam Kalisová, Nela Pocisková po dlhej dobe na verejnosti či sexi Dara Rolins

Štýlová Kristína Činčúrová

Svoju ešte dievčenskú krásu zaobalila naša niekdajšia Miss Slovensko toto leto nielen do obľúbenej džínsoviny v podobe riflí s vysokým pásom. Hoci je ešte veľmi mladá, už teraz podľa odborníkov z brandže vie, ako byť štýlová a sexi. Preto v jej letných stylingoch nájdete z každého rožku trošku, ako sa hovorí. 

Elegantná Romana Škamlová

Stálica na módnej scéne, ktorá má módu doslova v malíčku. Módna ikona, ktorá  stavia rovnako ako Alena Pallová predovšetkým na eleganciu prevtelenú aj do takýchto krásnych letných rób. Keďže Romana je majiteľkou aj vlastného módneho butiku, nečakali sme od jej letných stylingov nič fádne či priemerné. Tento výber letných outfitov to len potvrdzuje. 

Čítajte tiež: Najlepšie šaty, v ktorých sa ukázala Veronika Cifrová Ostrihoňová: Inšpirujte sa jej ukážkovým, sexi šatníkom

Natália Envy Selveková so zmyslom pre detail

Krásna riaditeľka kliniky Envy, ktorá patrí k top na Slovensku, sa rovnako vo vodách módy vie pohybovať ako ryba. Jej štýl by sme označili ako hravý. Nebojí sa experimentovať a má zmysel pre detail, ktorý sa jej podarilo aj do letných stylingov dokonale pretaviť. 

Dievčenská aj sexi Karolína Chomisteková

Riaditeľka Miss Slovensko, pôvabná a vždy elegantná Karolína sa už nejakú tú dobu v módnej brandži pohybuje. Za tie roky si rovnako vypestovala vlastný štýl, ktorým sa rady necháme inšpirovať. V lete stavila rovnako ako Kristína Činčúrová nielen na ležérnu džínsovinu s bielou blúzkou, ale aj na elegantnejšie módne kúsky. 

Neprehliadnite: Letné stylingy Dominiky Cibulkovej: Slovenská tenistka podľahla módnemu trendu s názvom crop top

Hravá a odvážna Soňa Skoncová 

Soňa patrí rozhodne medzi slovenské módne ikony a je aj takým módnym chameleónom.

Obľubuje súčasné módne trendy a vie ako nosiť aj zdanlivo neskombinovateľné kúsky. Dôkazom toho je aj tento výber jej letných stylingov. Je vidieť, že Soňa sa vyhrala nielen s farbami a vzormi...

Letný styling ktorej z našich módnych ikon sa vám páči najviac?

Alena Pallová
17
Kristína Činčúrová
6
Romana Škamlová
27
Natália Selveková
9
Karolína Chomisteková
20
Soňa Skoncová
86
Hlasovalo: 165

Foto:
instagram.com/sonaskoncova/, instagram.com/alenapallova/, instagram.com/kristinacincurova/, instagram.com/romanaskamlova/, instagram.com/karolinachomistek/, instagram.com/natalia.envy/
Zdroj:
MG

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba