Presunúť na hlavný obsah

Týchto 6 vecí nás na mužoch odpudzuje najviac! Posledný bod signalizuje nevyzretého chlapa

Zábava

K životu ich potrebujeme ako soľ a nevieme si bez nich predstaviť svoju existenciu. No niekedy sa skrátka stretneme s typmi mužov, ktorí nás svojím správaním vedia naozaj odradiť.

Po skutočných a reálnych situáciách, ktoré sa nám stali, sme vyskladali desatoro najhorších chýb a vlastností u mužov, ktoré dokážu najviac odradiť. Veríme, že tento zoznam sa netýka všetkých jedincov a medzi vami chlapmi sa nájdu aj takí, ktorí si s hrdosťou môžu povedať, že toto nikdy neurobili. Pozrite sa na 6 vecí a zistite, či ste si podobnými situáciami prešli aj vy!

Mohlo by vás zaujímať: Dvakrát som sa vydala za toho istého muža: V tomto bol však rozdiel, keď som si ho brala prvýkrát a po rokoch

Ľutovanie sa

Určite ste sa už aj vy stretli s typom muža, ktorý sa neustále na niečo sťažoval a ľutoval svoj aktuálny stav. Ufňukaných a melancholických chlapov sa naozaj nedá počúvať a signalizujú v nás slabých jedincov, ktorí sa nevedia vysporiadať so svojím životom. Samozrejme, aj my máme dni, keď je naša nálada na bode mrazu a najradšej by sme sa rozplakali. Muži so sklonom „ľutovania sa“ sú však naozaj zlá spoločnosť a my sa pri nich cítime naozaj nekomfortne. Zdravé sebavedomie a zvládanie životných situácií je oveľa viac sexi!

„Zavolám ti“

Slovné spojenie, ktoré sa zdá úplne nevinné a pritom dokáže spôsobiť tak veľa. Nie nepatríme k ženám, ktoré sa nevedia vysporiadať s odmietnutím či odhadnúť nefungujúcu chémiu na prvom rande. Načo však hovoríte niečo, čo v tej istej sekunde už nemyslíte vážne? Ženy by oveľa viac ocenili úprimnosť zo strany muža a nie lacnú formulku, ktorá prerastie v klamstvo. Skúste nabudúce s rukou na srdci povedať, že vaše rande bolo naozaj príjemné, ale necítite sa na to, aby ste nás zbytočne namotávali. Verte či nie, moderná žena príjme túto vetu oveľa férovejšie a vy si u nej získate sympatie za úprimnosť.

Otravovanie

Je ich naozaj veľa a majú toľko sebavedomia, že si neuvedomujú, ako veľmi sú dotieraví a otravní. Niektorí muži skrátka nevedia prirodzene odhadnúť situáciu a stiahnuť sa, kedy treba. Ak vám žena 10-krát neodpovie na správu, neznamená to, že je momentálne zaneprázdnená alebo niečo dôležité robí. Znamená to len to, že o vás nemá záujem a nechce, aby ste ju ďalej otravovali. Sebavedomie a neodbytnosť niektorých mužov by si zaslúžila samostatné ocenenie. Naozaj obdivuhodné!

Hra na nevedomosť

Určite ste sa v podobnej situácii ocitli aj vy. Najprv vás muž očarí svojím správaním, charizmou a záujmom o vás. Zoberie vás na dokonalé rande a všetko nasvedčuje tomu, že má o vás veľký záujem. Takto to pokračuje pár týždňov a vy si zvyknete na šťastný pocit v jeho prítomnosti. V istom momente sa však všetko zmení a vy ani neviete prečo, dotyčný hrá hru, že ste len kamaráti a nikdy ste spolu nič nemali. Tieto lacné hry o hrdosť nás už naozaj nebavia a tráviť čas s týmito typmi mužov je naozaj vyčerpávajúce.

Reči o ničom

Ženy sa rady rozprávajú o rôznych veciach, ktoré sa vás týkajú. Sme schopné počúvať o vašich koníčkoch, práci, kariérnych snoch či obľúbenom športe. Ak sa vaše témy točia len okolo sexu a futbale, začíname pochybovať o vašich konverzačných schopnostiach. Milujeme inteligentných chlapov, ktorí nás dokážu zaujať svojimi poznatkami zo sveta kultúry a zahraničnej politiky, nie chlapov, ktorí sa nevedia zapojiť do všeobecných tém.

Inšpirujte sa: Tri dôvody, prečo si muži nevyberajú dokonalé ženy: Nie je to vo vás, ale v tomto

Namýšľanie

Namyslení a príliš sebavedomí muži sú kategóriou, ktorá nás naozaj odpudzuje. Vyvyšovanie sa nad ženami len tým, koľko zarábate či aké máte auto svedčí len o vašej nevyzretej osobnosti. Inteligentný a dobre zarábajúci muž sa nepotrebuje chváliť svojím drahým autom či majetkom, ktorý vlastní. Ak si v kaviarni vyberiete kľúče vášho auta na stôl, najradšej by sme sa začali smiať. Tieto trápne hry sú veľmi predvídateľné a ženy si podľa nich vytvoria svoj názor na dotyčného alfa samca.  

- Najčítanejšie -