Presunúť na hlavný obsah

Finalisti Schwarzkopf Elite Model Look 2017 zažiarili v luxusných outfitoch: Inšpirujte sa nadčasovou módou!

Móda

Okázalé finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 sa nieslo vo veľkom štýle. Nádejné modelky a modeli mali na sebe nadčasovú módu tých najlepších svetových značiek.

Fashion partnerom tejto modelingovej súťaže bola tradične spoločnosť Luxury Brand Management. Tá má vo svojom portfóliu viac než 35 luxusných značiek na čele so značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen a mnoho ďalších. Luxusné kúsky, ktoré sme videli aj na finále Schwarzkopf Elite Model Look 2017 si môžete zakúpiť v butiku na prednom pražskom nákupnom bulváre, známym ako Pařížska ulica.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka Barbora Brušková bodovala na plnej čiare: V súkromí rebelský look, v spoločnosti dokonalá dáma!

Ženskosť

Či už išlo o kostýmové strihy alebo puzdrové šaty, finalistky pôsobili veľmi žensky a vkusne. Elegantné modely v krémových a zlatých odtieňoch tvorili skvelú kombináciu a na pódiu doslova zažiarili. Tieto outfity nás rozhodne zaujali!

Jedinečnosť

Prepracované modely, ktoré nás bavili nielen zaujímavou potlačou, ale aj skvelými strihmi, ktoré krásne vynikli na štíhlych postavách modeliek. Či už išlo o minimalistické verzie kabátikov alebo extravagantnejšie kúsky, nevedeli sme sa vynadívať.

Extravagancia

Výrazné farby, motívy s potlačou či netradičné kúsky kraľovali aj na finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017. Modelky mali na sebe oblečené najnovšie kúsky od svetových návrhárov a musíme priznať, že miestami sme sa cítili, ako na svetovej prehliadke.

Inšpirujte sa: Nadčasové inšpirácie na jesenné outfity: Tieto vás naladia na blížiacu sa jeseň!

Oversized strihy

Balónové šaty, kabátik s maxi rukávmi či oversized kostým sú momentálne veľmi IN, o čom svedčia aj tieto kolekcie známych návrhárov. Páči sa nám štýl, ktorý bol zvolený na tohtoročné finále známej modelingovej súťaže. Finalistky Elite Model Look ich predviedli s gráciou a nezameniteľným šmrncom.

Originalita

Vrstvenie, zvýraznenie ramien, či široké nohavice. To všetko sme mali možnosť zahladnúť na finále modelingovej súťaže, kde finalistky a finalisti predviedli nadčasovú módu. Outfity nás zaujali svojou originalitou a jedinečným prevedením.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus