VIDEO: Rozhovory zo zákulisia SEML 2017: Takto to vyzeralo tesne pred veľkým finále!

Finále prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 sa nieslo v okázalom štýle a my sme boli pritom! Prinášame vám jedinečné zábery z backstagu samotnej súťaže a rozhovory so známymi osobnosťami, ktoré sa podieľali na príprave celej prehliadky.

Slovenská topmodelka Adriana Čerňanová

Slovenská topmodelka Adriana Čerňanová

Zdroj: Ján Zemiar

V zákulisí modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 panovala príjemná atmosféra aj vďaka profesionálnym hairstylistom a make-up artistom, ktorí sa postarali o prirodzený a krásny vzhľad finalistov. V rozhovore vám priblížime viac. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Krásna Adriana Čerňanová po dlhšom čase na Slovensku: V civile pôsobí priam božsky!

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor, ktorý vám priblíži atmosféru zo zákulisia SEML 2017

Fashion účesy

V zákulisí prestížnej modelingovej súťaže sme stretli aj úspešného slovenského hairstylistu Jána Molnára, ktorý vytváral účesy známym topomodelkám z agentúry Elite. Zaujímalo nás, aké účesy zvolil na blížiaci sa finálový večer. „Napríklad túto Deniske sme zvolili úplne jednoduchý účes. Lesklé, čisté, fashion vlasy. Všetky tieto účesy sú veľmi prirodzené a jednoduché a sú to zároveň módne účesy. Nie je to úplne tá komercia,“ priblížil známy hairstylista.

Prirodzená krása

Pôvabné finalistky boli líčené v štýle prirodzenosti a jednoduchosti, čo nám potvrdila aj profesionálna make-up artistka, ktorá líčila dievčatá na samotné finále. „Finalistky sú mladé, krásne dievčatá, ktoré majú 14 až 18 rokov, takže prezentujú tú prirodzenú krásu. Ten make-up nie je ani veľmi matný ani veľmi lesklý. Rešpektujeme samozrejme to, že idú na mólo, kde sú silné svetlá, ale napriek tomu to vyzerá veľmi prirodzene,“ prezradila make-up artistka Renata Zelinkova. 

Inšpirujte sa: Finalisti Schwarzkopf Elite Model Look 2017 zažiarili v luxusných outfitoch: Inšpirujte sa nadčasovou módou!

Foto:
Ján Zemiar, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba