Presunúť na hlavný obsah

SIT DOWN LADIES COMEDY opäť v x- bionic sphere

Zábava

SIT DOWN LADIES COMEDY sa vracia do x-bionic sphere. Po úspechu zo začiatku roka si verejnosť vyžiadala ďalšie predstavenie a 21. septembra 2017 o 20.00 sa opäť zídu v Tuli Cinema Didiana a Lujza s hosťami. Tentokrát privítajú hudobného hosťa Mirku Miškechovú a talentovaného standup komika Jakuba Gulíka. Obaja sú prísľubom dobrej zábavy a kvalitného humoru.

V SIT DOWN LADIES COMEDY účinkujú vždy úspešné ženy so zmyslom pre humor a schopnosťou rozdávať ho. Na druhej strane ho v publiku prijímajú rovnako úspešné ženy s rovnakým zmyslom pre humor. Tuli® Cinema je výnimočné miesto pre SIT DOWN LADIES COMEDY. Žiadne iné predstavenie totiž nie je také farebné a také pohodlné. Chvália si ho nielen účinkujúce, ale aj diváčky dokonca aj diváci. Lebo nielen ženy sa bavia na humore žien, ale aj chlapi prišli na to, že toto je presne tá správna cesta k porozumeniu žien a našli odvahu prísť a smiať sa s nimi.

Smiech, dobrá nálada, kvalitná hudba a tiež chutné občerstvenie určite vytvoria dokonalú atmosféru vydareného večera v spoločnosti kamarátok, kolegýň či partnerov. V x-bionic® sphere sa nikto nenudí a netreba váhať s kúpou lístkov. Záujem je, ako vždy, veľký. Predaj lístkov na 

Viac informácií na www.xbionicsphere.com. Tešíme sa na vás v x-bionic® spehere.

- reklamný článok -

- Najčítanejšie -