Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Slovenská topmodelka Michaela Kocianová: Poznáme tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu!

Modeling

V zákulisí prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2017 sme stretli aj slovenskú topmodelku Michaelu Kocianovú, ktorá je zároveň ambásadorkou tohto projektu. V rozhovore nám porozprávala o jej modelingových začiatkoch, radách pre finalistky či dôležitých zmien v jej súkromnom živote.

Prekrásna topmodelka agentúry Elite je absolútnou špičkou vo svojom obore. Úspešná modelingová kariéra Michaely Kocianovej však nestojí len za štíhlou postavou a zaujímavou krásou! Táto žena má v sebe niečo, po čom túži azda každá žena. Charizmatická kráska okolo seba srší sexepíl a magickú príťažlivosť, ktorá nenechá chladným žiadneho muža. Pozrite si rozhovor s úspešnou topmodelkou, ktorá vám v rozhovore pre Feminity prezradila tajomstvo jej rozžiareného vzhľadu.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Rozhovory zo zákulisia SEML 2017: Takto to vyzeralo tesne pred veľkým finále!

FEMINITY TV: Pozrite si celý rozhovor s najkrajšou slovenskou topmodelkou Michaelou Kocianovou

Fresh look

Zaujímalo nás, ako je možné, že napriek neustálemu cestovaniu vyzerá stále oddýchnuto a fresh. Michaela nám odpovedala jasnou radou. „Základ je podľa mňa veľa vody a používam veľa kozmetiky. Ja to mám celkom rada, sa tak o seba starať. Chodím si kupovať krémiky, ale musím povedať, že nerobím nič extra,“ povedala úspešná topmodelka.

Na túto vec nedá dopustiť

Ak by však existovala ešte jedná rada od uznávanej slovenskej topmodelky, ktorá zaručene funguje, tak by to bol jednoznačne oddych. „Veľa spánku! Ja teda veľa spím a keď som unavená, môj priateľ mi to vždy hovorí,“ začala rozprávať vtipný príbeh.

Vtipná príhoda v lietadle

„Leteli sme raz na Mykonos na dovolenku a strašne ma bolela hlava, nemohla som sa dostať k vode a nakoniec som zaspala. V lietadle plakalo také malé dieťa a on sa mi začal smiať, že som ten spánok potrebovala viac, ako to dieťa,“ prezradila s úsmevom.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus