VIDEO: Otestovali sme pre vás dva spôsoby, ako vyčistiť mobil a zbaviť ho škrabancov: Účinok vás prekvapí

Bez mobilného telefónu existuje dnes len málokto. Je to vec, ktorú máme stále pri sebe a preto sa o ňu treba aj dobre starať. Vďaka tomuto bude váš telefón dokonale čistý.

Vyskúšajte naše dva overené spôsoby

Vyskúšajte naše dva overené spôsoby

Zdroj: Profimedia

Na vyčistenie telefónu a zbavenie ho malých škrabancov nebudete potrebovať veľa. Stačia vám základné veci, ktoré máte doma, správny postup a váš mobil bude ako nový. Vyskúšate?

FEMINITY TV: Pozrite si krátke video o tom, ako si čo najúčinnejšie a najrýchlejšie vyčistiť telefón

Inšpirujte sa aj: VIDEO: Slovenka a Francúz oživili v Bratislave staré remeslo: Vyrábajú jedinečné kabelky a doplnky s nádychom elegancie

Vyskúšali sme pre vás dva spôsoby a oba dopadli s ukážkovým výsledkom. Na vyčistenie telefónu budete potrebovať látkovú handričku, gumu na gumovanie, zubnú pastu a servítky. 

Prvý postup

Odtlačkov sa najrýchlejšie zbavíte pomocou obyčajnej gumy na gumovanie. Vygumujte celý displej gumou a na záver prejdite tým istým smerom a dočistite podľa potreby handričkou.

Druhý postup

Naneste na displej mobilného telefónu malé množstvo klasickej zubnej pasty a pomalými krúživými pohybmi a pomocou handričky pastu na displej rozotrite. Následne na to čistou handričkou pastu odstráňte a dočistite podľa potreby papierovou servítkou. Jediné, na čo si dajte pozor sú okraje telefónu, aby sa vám do nich nedostala pasta.

Mohlo by vás zaujímať aj: Lajky ako endorfíny 21. storočia? Nie je to až taký nezmysel! Potvrdili sme si to vlastným experimentom

Foto:
Profimedia, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba