7 vlastností typického muža, ktorý ženy len namotáva: Na tento typ chlapa si rozhodne dajte pozor

Zvodný pohľad, galantné, sebavedomé správanie, romatické večere a vám sa pri ňom podlomili kolená? Jednoducho ste mu okamžite podľahli. A rozhodne nie ste prvá, ani posledná. Je viac ako pravdepodobné, že tento chlap urobí jediné. Zlomí vám srdce. Tak ako mnohým pred vami a pravdepodobne aj po vás.

Prečo vždy podľahneme mužom, ktorí to s nami nemyslia vážne?

Prečo vždy podľahneme mužom, ktorí to s nami nemyslia vážne?

Zdroj: Profimedia

Dokáže byť očarujúci, nežný, sexi. Môžete s ním prežiť vzrušujúci románik a skutočne si to na chvíľu užiť. Myslite však na jedno. Naozaj je to len na chvíľu. Zabudnite na to, že práve vám sa podarí mávnutím čarovného prútika nenapraviteľného záletníka, premeniť na statorostlivého partnera. Takýto muž sa nikdy nezmení.   

Príliš veľké ego 

Hovorí sa, že bohatí a úspešní muži sú svojim partnerkám oveľa častejšie neverní. Má to svoju logiku. V dnešnej dobe žiaľ platí, že s výškou bankového konta priamo úmerne rastie aj záujem žien. A to samozrejme mužom ego zvyšuje. Cítia sa nenahraditeľní, silní a dôležití. Majú totiž všetko po čom túžili. Moc, peniaze a ženy im navyše ležia pri nohách. Ani náhodou sa teda neuspokoja len s jednou partnerkou. 

”Milosrdný” klamár 

Poznáte vety typu: ”Vzhľad nie je pre mňa dôležitý, ide mi o to aká je žena vo vnútri. Bez make upu vyzeráš aj tak najlepšie. To bola len kamoška, musel som jej pomôcť. Ex priateľka u mňa síce ešte býva, ale už čakám kým sa vysťahuje?” Ak ste čo i len raz odpovedali áno, hoďte spiatočku. Takýto muž má na zozname niekoľko kamarátiek, ktoré vždy budú potrebovať jeho pomocnú ruku, či plece na vyplakanie.

Stále samé výhovorky

Ste spolu už nejaký ten piatok a tak sa prirodzene zaujímate aj o jeho rodinu. No ani po mesiacoch randenia, ste nikoho z jej členov ešte nespoznali. A ani sa to nestane. ”Namotávač” vás na obed k svojej mame určite nevezme. Nemá potrebu predstavovať vlastnej matke jednu zo svojich mnohých lások. 

Zbožňuje pozornosť

Tento chlapík miluje ženy. Rád koketuje, predvádza sa, vyťahuje, je obletovaný a nevie si svoj život bez pozornosti žien predstaviť. Ak to spozorujte, radíme vám dobre. Od tohto muža ruky preč. ”Pri neverníkoch ide o životné nastavenie. Ak si si myslíte, že práve vám sa ho podarí zmeniť, klamete sama seba”, vysvetľuje klinický psychológ Mgr. Martin Miler. 

”Party man”

Nemôže chýbať na žiadnej ”žúrke”, oslave, či pánskej jazde. Všade kam idú jeho kamaráti, ide aj on. Bez ohľadu na to, či vám to prekáža alebo nie. Dokonca ak si má vybrať pokojný večer pri filme a vínku s vami, radšej zvolí večer v kruhu kamošov. A považuje to za absolútne normálne. 

Nevie vám opätovať lásku

Chce byť rozmaznávaný, túži po vašich dotykoch, po tom aby ste mu hovorili čo všetko pre vás znamená a aby ste tu boli vždy pre neho. Vám sa nedostáva ani desatina z toho, po čom sám túži a čo od vás očakáva od vás. V tomto prípade počúvajte pekne zdravý rozum a hľadajte ”pána Božského” ďalej.  

Je sebecký

Typický ”namotávač” v tom má jasno. Nezaujíma ho čo chcete vy, ale len to čo chce on. A vy sa mu bezproblémov v najväčšej zamilovanosti vo všetkom podriaďujete. Zniesli by ste mu aj modré z neba. Lebo ho ľúbite. Problém je v tom, že on neľúbi vás. 

Ak aj napriek našim výstrahám predsa len takémuto zvodcovi podľahnete, rozhodne s ním neplánujte budúcnosť. Takýto príbeh má totiž jednoznančný koniec. A žial sú v ňom slzy, bolesť, plač a srdce rozbité na tisíc kúskov.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba