Manželke Petra Sagana to s bruškom takto pristane: Pozrite, v akom outfite sa nedávno ukázala

Náš úspešný cyklista Peter Sagan sa už čoskoro dočká svojho prvého potomka. Jeho manželka Katka žiari ako nikdy predtým a s bruškom jej to veľmi pristane.

Pozrite sa, ako to Petrovej manželke s bruškom pristane

Pozrite sa, ako to Petrovej manželke s bruškom pristane

Zdroj: Profimedia

Katka s Petrom sú svoji už takmer dva roky a stále vyzerajú rovnako šťastne ako na začiatku. Momentálne sa však obaja tešia na bábätko, ktoré by malo čoskoro prísť na svet. 

Prečítajte si aj: Peťo Sagan sa s manželkou takto pripravuje na nového potomka: Pozrite si fotografiu, ktorá vás zaručene pobaví

Katka si tehotenstvo po boku svojho manžela užíva a sprevádza Petra všade, kde je to len možné. Je jeho veľkou oporou a čoskoro sa stane aj mamou ich spoločného bábätka. Katka mala vždy svoj osobitý štýl obliekania sa a ani dnes tomu nie je inak. Pozrite, ako jej to nedávno v šatách s kvetinovými vzormi pristalo.

Petrova manželka Katka si tieto mesiace naozaj užíva a trávi ich v spoločnosti svojich najbližších.

Len nedávno si zamilovaná dvojica dopriala úplný oddych a zároveň dovolenku v Taliansku na krásnej jachte, kde im ako sa zdá nič nechýbalo. 

Náš úspešný cyklista má veľké šťastie, že má po boku tak krásnu a zároveň inteligentnú ženu, ktorá ho podporuje a aj vďaka nej sa mu napriek všetkému stále darí.

Inšpirujte sa: VIDEO: Tamara Šimončíková Heribanová prezradila, aká je vo výchove dcérky Emilky: Má overenú radu pre všetky mamičky

Páčia sa vám šaty, v ktorých sa Katka ukázala?

áno
934
nie
98
Hlasovalo: 1032

Foto:
Profimedia, SITA, katesagan.blogspot.sk, facebook.com/katarina.smolkova.94, instagram.com/petosagan
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba