Keď to slávne celebrity preženú s retušou na sociálnych sieťach: Tieto chyby si všimne každý z vás!

Aj slávne celebrity sú len ľudia, ktorí občas urobia chybu. Najčastejšou z nich je úprava fotografií v takom rozmere, ktorý je viditeľný aj voľným okom. Prezrite si galériu nepodarených fotografií, ktoré si upravili v snahe vyzerať lepšie pred okolitým svetom.

Zdroj: Instagram.com/mirandakerr

Zúžené nohy, štíhlejší pás, oblejší zadok či vyhladená pleť. To všetko sa už dnes dá dosiahnuť aj rýchlymi trikmi v mobile či pomocou šikovných aplikácii, ktoré ponúkajú tieto „ skrášľovacie procedúry“ na počkanie. Nebudeme si klamať, robia to skoro všetci z nás a na instagrame dnes už nemôžete veriť ničomu. Nevinné odstránenie nedokonalostí pleti pomocou pár klikov na mobile, či zázračne štíhla postava z dňa na deň. Tomuto trendu podľahli aj známe celebrity, ktoré však v snahe za dokonalým vzhľadom zabudli na optické klamy a neodhadli svoju „nevinnú“ úpravu. Prinášame vám najvýraznejšie retuše z instagramu slávnych celebrít.

Prečítajte si aj: Tieto celebrity sa rozišli tesne pred svadbou a neskôr sa dali opäť dokopy: Dôkaz, že láska na druhý pokus môže fungovať

Kim Kardashian

Kontroverzná celebrita Kim Kardashian je známou milovníčkou sociálnych sietí. Na svoj isntagram si pravidelne vešia sexi fotografie, ktoré odhaľujú jej veľké pozadie či ladné krivky. Ne nedávnej fotografii sme si všimli "pokryvenú" dlážku, ktorá je typickým znakom úpravy fotiek. Jasný dôkaz, že aj Kim Kardashian podľahla sile photoshopu.

Miranda Kerr

Modelka Miranda Kerr je naozaj zvláštnym úkazom. Štíhla modelka s dokonalými mierami zdá sa nezvládla tlak okolia zo sveta modelingu a začala si upravovať svoje súkromné fotografie naozaj očividným spôsobom. Jej neprirodzene zúžený pás by si všimol aj slepý. 

Britney Spears

Ďalšou milovníčkou osieho ásu je aj známa speváčka Britney Spears, ktorá nikdy nepatrila k vychudnutým modelkám. Čo nie je však môže byť a slávna hviezda siahla na pomoc moderných aplikácií, tie jej dokázali stiahnúť brucho takým spôsobom, že vynechali zem, na ktorej sa opaľovala. 

Kylie Jenner

Ďalšia z rodu celebritných detičiek, ktoré nevedia čo od rozkoše. Preplastikovaná Kylie Jenner skrátka chýbal ku šťastiu ultra tenký pás, ktorý majú svetové modelky. Namiesto posilňovne však zvolila rýchlejší spôsob "chudnutia" a svoju fotografiu si upravila pomocou photoshopu. Výsledok trochu nevyšiel.

Selena Gomez

Keď sa na internet dostala fotografia speváčky Seleny Gomez, nikto presne nechápal o aký zámer tu išlo. V ľavom dolnom rohu, je jasné, že na tejto fotke bol zásah photošopu. Ktovie, či len speváčka nezatúžila po väčšom objeme vlasov...

Kris Jenner

Rozdiel medzi originálnou fotkou šéfkuchára Gordona a fotografiou celebritnej mamy Kis Jener je na pobavenie. Zatiaľ čo úspešný šéfkuchár nepoužil žiadne filtre, či iné úpravy a zavesil na instagram prirodzenú verziu, Kris neváhala a použila retuš podľa seba. Jej fotografia vás zaručene pobaví!

Prečítajte si : Po tejto žene zdedila J Lo dlhotrvácnu krásu a mladosť: Fanúšikovia nešetrili slovami chvály: Matka alebo sestra?

Ariana Grande

Mladá speváčka a jej nie veľmi vydarená retuš obletela celý svet. Na prvý pohľad normálne fotografia, no keď sa pozriete bližie, pochopíte! Pri pohľade na jej neforemnú ruku nám je hneď jasné, že niekto chcel pôsobiť chudšie. Toto však naozaj nevyšlo!

 

 

Foto:
Instagram.com/mirandakerr, instagram.com/hungvanngo, instagram.com/kimkardashian, instagram.com/gordongram, instagram.com/krisjenner, instagram.com/arianagrande, instagram.com/britneyspears
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba